Wpis z mikrobloga

  • 0
Kurła macie może jakieś tipy na adc? Zmieniłem linie z mida na adc. Jest s1 #!$%@? już dwie serie do goldzika No i miałem mocnego lose streaka. Jak na lini sobie radzę i mam przewagę, to przychodzą potem team fighty i jest trochę dupa. Staram się trzymać z tylu i jak grasz na w miarę noobow to idzie wyklikać. Problem się pojawia wtedy jak w przeciwnym teamie ktoś ogarnia. Team fight wyglada tak, ze np taki Garen przechodzi przez wszystkich z mojego teamu i siada mi na ryj No i jest gg bo mnie wyłącza. Ja go kite’uje przesuwając się do tylu a w tym czasie mój team się #!$%@? i jest wielki płacz na czacie co ja robiłem w tej walce skoro jestem tak daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak wyglada większość gier w silverze. Albo wychodzisz 4/0 i siada na Ciebie nafeedowany Zedzik za każdym razem i masz pograne XD #leagueoflegends
  • 15
@kylasek: Jedyna rzecz ktora rzeczywiscie pomaga (jezeli tego jeszcze nie uzywasz). Attack move. Ustaw sobie pod klawisz A. W pierwszym dniu, moze dwoch przygotuj sie na fale hejtu od teamu bo doslownie bedziesz gral jak gowno. Ale po tym to ustawienie sie szybko odplaci.
BumboKlaat - @kylasek: Jedyna rzecz ktora rzeczywiscie pomaga (jezeli tego jeszcze ni...
@kylasek: a ja wlasnie na odwrót. Grałem od zawsze adc, wrocilem po paru latach gry i dla mnie adc na low elo nie ma racji bytu aktualnie. Przerzucilem sie na mida i przegralem 4 gry na 22 zagrane. Na adc schodzisz z linii z 5/0, ale co z tego jak enemy mid laner ma 5/0 i jest to Zed i po prostu umierasz za kazdym razem? Nawet jak mam ciezsza linie
@kylasek:
@Wojtylan Kaisa to jeden ze slabszych adc w tej mecie xD

Pozycjonowanie przychodzi z czasem, czasami wrecz trzeba sie tzrymac poza teamfightem az spala niektore cooldowny. Co do mechanik to musisz grac na attack move bo to podstawa. Ja gram na lewym przycisku myszy, sporo osob gra na A, kazdy ma swoje preferencje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kylasek: granie adc jest #!$%@? (wedlug mnie glownie z uwagi na linie i sposob dobierania drugiego gracza) ale jak nie potrafisz zdobywac rangi to tylko twoja sprawa. A obok jakies unskille macki wbijaja golda na adc tylko farmiac.