Wpis z mikrobloga

Co do zarzutki @QiZiW to polecam wyszukiwanie obrazem:

https://tiny.pl/7fc13

Weź się chłopie rozbiegnij, ściana sama się znajdzie. Jak nudne, prymitywne życie trzeba mieć, żeby wymyślać całą historię, imiona, fejk sms, #!$%@?, to się powinno leczyć bo to jakaś schizofrenia, dwubiegunowość, brak atencji, jednym słowem #!$%@? umysłowe. Nie polecam użytkownika.
#zarzutkadoskonalejjakosci #zarzutka
Pobierz f.....u - Co do zarzutki @QiZiW to polecam wyszukiwanie obrazem:

https://tiny.pl/7...
źródło: comment_1595424544eaOOlMLEuPGHSDFgTin6dd.jpg
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frikuu: wystarczy być frajerem bez życia, który nigdy nic nie osiągnął. Tacy podludzie mają czas. Najlepsze jest to, że pewnie myślą, że są fajni. A co co to plusowali taki sam poziom.
@mithrin: serio ciebie bawi, że typ wymyślił sobie dziewczynę, nadał jej imię i wymyślił całą historię, łącznie z fejk smsami i zdjęciami z neta, że tak się #!$%@?ła i śpi u kolegi z pracy? To jest śmieszne? Bo według mnie smutne i żałosne.

@Mollina: @Twinkle: nie chciałem nikogo obrazić, po prostu zabrakło mi słów żeby określić #!$%@? tego gościa. Jak ktoś się poczuł obrażony to przepraszam.
@frikuu: Pewnie pisanie sprawia mu przyjemność, a ty po prostu próbujesz na siłę się dowalić, równie dobrze według tego o napisałeś można powiedzieć że pisarze amatorzy są żałośni xd. On przynajmniej czerpie z tego przyjemność, a to ty robisz kwasy i poświęcasz czas na pierdoły, więc nawet według własnej teorii jesteś bardziej smuty i żałosny od niego xd
@frikuu typ zrobił zarzutke a ty musisz podbudować swojego ego pisząc jakie on ma #!$%@? życie. Ma tak samo jak ty bo robisz przemyślenia i dyskutujesz na temat jakiegoś trolla. Masz w ogóle jakieś hobby lub zajęcia w domu czy uzależnienie od internetu nie pozwala oderwac się od wykopu?
Zresztą @mithrin dobrze pisze i argumentuje, a ty jak przykład z książki nie masz argumentów dla swojej tezy i jedyne co to obrażanie.
@Policjant997: chłopie, ja mam w dupie tego typu zarzutki i możesz sobie myśleć, co sobie chcesz. Podałem tylko i wyłącznie to, co znalazłem w 30 sekund za pomocą wyszukiwarki obrazów, a ty dopowiadasz jak debil jakąś ideologię do tego. Niepotrzebnie w ogóle komentuje ten wpis, bo udowodnienie debilizmu tego gościa zajęło mi chwilę, a więcej czasu marnuję na odpisywanie tobie i gościowi z góry na wpisy, które są po prostu głupie.