Wpis z mikrobloga

Chyba czeka mnie reklamacja mi banda 5, bo ciągle wysyła powiadomienia z apek tylko wtedy jak mu się zachce (częściej nie). Chyba ma coś #!$%@? z bt, bo mam wrażenie, że go ciągle rozłącza. Powiadomienia przychodzą tylko, ale też nie zawsze jak mam cały czas w telefonie odpalone Mi Fit i synchronizuje - tj te menu główne... Pierwsza opaska z mi bandów i jestem zniesmaczona tym działaniem. Cykli menstruacyjnych też nie potrafi liczyć, bo wg niego mam 15x w miesiącu i nawet tego nie da się wyczyścić ani zresetować. Przy próbie hard resetu i ponownym połączeniu przywraca sobie poprzednie zapisane dane z Mi Fit, już nie mam pomysłów. Opcje w telefonie mam ustawione identycznie jak inna osoba z tym samym modelem telefonu ze swoim bandem ma, jej wszystko działa mi niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#miband5 #xiaomi
  • 10
Chyba czeka mnie reklamacja mi banda 5, bo ciągle wysyła powiadomienia z apek tylko wtedy jak mu się zachce (częściej nie). Chyba ma coś #!$%@? z bt, bo mam wrażenie, że go ciągle rozłącza.


@Roxi5017: A nie masz jakichś ustawień oszczędzania energii włączonych w telefonie? Bo to jest najczęstszy sprawa tego
To bardziej problem systemu na telefonie. Sam napotkałem na podobny problem w sumie po aktualizacji telefonu do MIUI 11, który bazuje na Androidzie 10, który jest bardziej restrykcyjny jeśli chodzi o prywatność, pozwolenia, itp.
Prawdopodobnie moje problemy zgrały się też w czasie z ustawieniem automatycznego wyłączania się telefonu na noc, jakiś czas po aktualizacji, bo jak wyłączyłem autowyłączanie to udało mi się w zasadzie wyeliminować dwa problemy.
Po ponownym uruchomieniu przestawały mi
@DoloremIpsum: wg nie liczy, bo jest to zepsute, wg niego mam co 2 dni nowy. Muszą aktualkę dać. Działa to na takiej samej zasadzie jak apka na andka mój kalendarzyk. Uzupełniasz datę ostatniej miesiączki, jak długo trwa, co ile masz cykl i wylicza prawdopodobieństwo kolejnej, ale nawet to spieprzyli xD