Wpis z mikrobloga

Wczoraj pisałem, jak w Rzeszowie ktoś uszkodził mi auto i uciekł. Udało mi się dotrzeć do nagrania, na którym widać co dokładnie zaszło.

Kobieta na białym skuterze (nie widać dokładnie rejestracji ale zaczyna się na RZE i ma 11 w dolnym rzędzie) nie poradziła sobie z podjechaniem pod krawężnik, pociągnęło ją niczym Conrado "Skutero" Moreno i przygrzmociła w moje auto. Miała szczęście, że gość za nią się zatrzymał i jej nie rozjechał (mam też jego numery rejestracyjne, może zgodzi się być świadkiem). Po fakcie pooglądała uszkodzenia, zdjęła kask i poszła gdzieś przechodząc dokładnie pod kamerą, dzięki czemu mogłem zobaczyć jej facjatę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Idę dzisiaj znowu na policję z tym, co udało mi się ustalić. Obiecano mi, że nagranie zostanie zarchiwizowane.

Jeśli jesteś Mirabelką jeżdżącą na białym skuterze w Rzeszowie i wyrżnęłaś w ciemne Renault napisz do mnie, to załatwimy sprawę polubownie. W przeciwnym wypadku, z tego co się dowiedziałem jest 500zł, 6pkt. karnych plus regres z OC (a tanio nie będzie, bo naprawię auto w Niemczech bo tam mieszkam i mam zarejestrowany samochód).

Jeśli jesteś Mirkiem jeżdżącym Audi o numerach RST 19847 napisz do mnie. Będę wdzięczny za pomoc w ustaleniu sprawczyni.

#rzeszow #podkarpacie
  • 22
@Vincenzo mściwym można by było Cię nazwać gdyby ona zostawiła karteczkę i chciała się dogadać a Ty i tak bys wezwał policję żeby jej dopiec. W tej sytuacji to masz za miękkie serce bo krowa się nauczy żeby zawsze uciekać bo "może się uda". A następnym razem może trafić na kogoś kto nie będzie miał tyle szczęścia co Ty, na przykład brak monitoringu. Miała już szanse na polubowne załatwienie sprawy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prnppp: sprawczyni nagrała nie tylko swoją rejestrację na kamerę, ale też swoją buźkę. Sprawa jest prosta i można sobie łatwo statsy podbić (dla policji).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buysy: ja myślę, że w tym momencie za późno już, bo policjant prowadzący tę sprawę idzie jutro obejrzeć nagranie.

@prnppp: w moim przypadku są numery i twarz sprawcy, więc ciężko będzie się tego wyprzeć. Poza tym policja mi powiedziała, że potrzebuję numerów sprawcy, żeby móc z jego OC naprawić auto. Nie musi być wskazany konkretny kierujący.
@Vincenzo: Beka, że tu musi obywatel się takimi rzeczami zajmować zamiast #!$%@? nieroby z policji którzy jedyne czego szukają przez cały dzień to jak komuś #!$%@?ć dzień mandatami czając się w krzakach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EpicElliot: to nie tak. Akurat jak na razie nie mam nic do zarzucenia pracy policji. Po prostu mi zależy, a wiem, że biurokracja potrafi spowolnić znacznie działania. Bałem się, że w tym czasie nagranie się nadpisze, stąd podjąłem działania na własną rękę. Dzięki temu policja ma już (teoretycznie) z górki.