Wpis z mikrobloga

@Dzieci_z_Choroszczy: Jak jesteś zdolnym uczniem to te 12 lat szkoły jedyne czego Cię uczą to tego że nic nie trzeba robić, przez co masz #!$%@? później bo zupełnie nienauczony jesteś pracować.
W szkole mają najlepiej uczniowie przeciętni, tacy akurat żeby się uczyć w domu, ale żeby też nie mieć problemów z nadążeniem przesadnym. To jest wina traktowania wszystkich jako takich samych.
@Dzieci_z_Choroszczy: bardziej by pasowało zdjęcie jak ktoś topi każdego zdolnego czy tego co potrzebuje pomocy. Bez pakowania kasy na korepetycje to wiele szkół jest ze względu na swoja kadrę po prostu doskonałym wieloletnim narzędzie do udupiania talentów. Wiem że są nauczyciele którym jeszcze się chce ale to są wyjątki.
@Dzieci_z_Choroszczy: prawdziwe? z tego co ja pamiętam, nie mogliśmy często iść z materiałem do przodu bo ktoś nie potrafił się skupić i co chwilę potrzebował pomocy (°° a potem i tak miał w dupie to jak ktoś mu pomagał i wszyscy cierpieli. Mam wrażenie, że dla takich osób powinny być szkoły specjalne a nie tylko dla takich, które mają rzeczywiście jakieś