Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki ja nie rozumiem już tych bab i nie wiem czy ja porąbany jakiś jestem? Zerwała ze mną kobieta po 10 latach, z mojej winy. Mieliśmy plan nad tym pracować ale poznała jakiegoś chada, spotykają się, spali ze sobą, są w "związku" i zaczęła myśleć cipą i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Poznałem się na gościu więc go podpuściłem z lewego konta na facebooku, żeby sprawdzić co to za typ człowieka i jej coś pokazać.

Dodam, że moja była baba ma ponad 150 iq (test mensy), jest poważną panią farmaceutką itp. - no nie jest to rasowa Karyna spod monopolu. Wytłumaczcie mi jak można po takiej rozmowie uwierzyć, że on miał inne intencje niż to widać na screenach xD Wrzucam fotę tldw, a w komentarzach całość rozmowy. Już #!$%@? w nią bo straciłem do niej cały szacunek jaki miałem ale proszę, pozwólcie mi to zrozumieć xD

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #sex #zdrada #logikarozowychpaskow #zwiazki #wtf ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1c8ab0b04e5f65ae866dd6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki ja nie rozumiem już tych bab ...
źródło: comment_1595708450KNheRkr8f769cQ1fCDhquA.jpg
  • 18