Wpis z mikrobloga

@Radek41: jak dla mnie brak szacunku dla starszej osoby i premiera własnego kraju. Uważam że jeżeli osoba 70+, która w dodatku pełni ważną funkcję w państwie, chce zagłosować bez kolejki to niech głosuje. Nawet jeśli ktoś nie jest premierem a osobą 70+ i chce ominąć kolejkę to też niech to zrobi i widziałem na tych wyborach że tak starsze osoby robiły
jak dla mnie brak szacunku dla starszej osoby i premiera własnego kraju.

@hub_bub: dobrze że ten mały człowiek darzył szacunkiem przez ostatnie 8 lat miliony ludzi w tym kraju, defraudując miliony złotych na swoje zachcianki typu miesięcznice smoleńskie, a gdy wybuchły pokojowe protesty to planował wysłać wojsko na ulicę, pluje na ciebie i na tego pisowskiego dyktatora
@Radek41: Fajne memy, ale: Tak jak nie lubię Kaczyńskiego i uważam że PiS to szkodnicy - (i o ich wyborcach o intelekcie rozwielitki mówię: 'dyktatura buraków' i świetnie się stało że ludzie ograniczeni z iq50-85 nie zadecydowali o nas po raz 3 z rzędu) - to w nagraniu było widać że on od razu pyta o koniec kolejki.
Jakiś mocher chciał go wcześniej wpuścić i też odmówił.

Wiem wiem, muszę być
@hub_bub nie ma potrzeby nadskakiwać osobie, która nie ma szacunku dla własnych rodaków, niezależnie od wieku. Jak stary dziad mnie nie szanuje, to ja nie będę szanować jego. Gorszy sort, polki dające w szyję, wciskanie ludziom głupot o zdradzonych o świcie i wyzywanie od mord zdradzieckich, co zabiły mu brata i inne śmieci xD Krzywda mu się nie stanie jak postoi chwilę w kolejce, bez przesady, sam nie ma szacunku dla nikogo.