Wpis z mikrobloga

Musze odpocząć psychicznie, czyli najlepiej w góry. Co polecacie?

#bieszczady spokój i mniej ludzi
#tatry piękne widoki, dużo ludzi

W górach byłem ostatnio jakieś 10-15lat temu ()

Gdzie najlepiej odpocząć?

  • Bieszczady (Połonina Caryńska) 85.5% (136)
  • Tatry (Morskie Oko) 14.5% (23)

Oddanych głosów: 159

  • 19
  • Odpowiedz
@Crea Może odpisuję na trolling, ale w Bieszczadach na tych najpopularniejszych szlakach też są tłumy. Może być odpowiedź c? Uderzaj w Tatry, ale Zachodnie. Wygugluj sobie coś z frazą mało znane szlaki trekingowe i odpoczniesz, zrezestujesz się, naładujesz baterie, a ludzi spotkasz tylko na początkowych etapach wędrówki.
  • Odpowiedz
Musze odpocząć psychicznie, czyli najlepiej w góry.


@Crea: tylko Beskid Niski

Chcesz głównie łazić po górach czy po prostu szukasz miejscowości, gdzie jest cisza i spokój?
Jak to drugie to polecam nocleg w Starej Szkole w Mszanie. Wioska bez sklepu (najbliższy 5 km dalej w Tylawie). W drugiej części budynku mieszkają właściciele Paulina i Wojtek - bardzo sympatyczni ludzie. Jest trawka, rzeczka, hamak. W Mszanie nie ma szlaków turystycznych, ale jest
  • Odpowiedz
@Crea: tak jak napisała @faramka. Chcesz spokoju to tylko Beskid Niski. Ja na przykład polecam Bartne (nie znam żadnego noclegu, bo mam blisko przyjaciół u których się zatrzymuję) czy Małastów. W Mszanie nie byłem ale pewnie jest równie super. Ewentualnie Słowacja, Mała i Wielka Fatra.
  • Odpowiedz
Beskid Niski

[...] polecam nocleg w Starej Szkole w Mszanie

@faramka:

Ja na przykład polecam Bartne [...] czy Małastów

@Carlos_9400:

@Crea: To ja dorzucę Hutę Polańską, schronisko "Hajstra". Najbliższe miejsce ze sklepem i zasięgiem jest w Krempnej, 9km w dół drogi.
  • Odpowiedz