Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do ciekawostek powiem wam, że w tym kraju zamienili uczelnie na burdel i to dosłownie:
Collegium Civitas z ulicy Naukowej w Warszawie zostało przerobione na burdel w dosłownym słowa tego znaczeniu.
Owa uczelnia zmieniła miejsce z naukowej 5/7 na siedzibę w PKiN, a została tam założona agencja towarzyska z brzydkimi kurtyzanami.
#nauka #ciekawostki #warszawa #gownowpis #nocnazmiana #pracbaza
FiFaFoFum - W nawiązaniu do ciekawostek powiem wam, że w tym kraju zamienili uczelnie...

źródło: comment_1595901278JxgpTpM14yMfJHMnQGx3P9.jpg

Pobierz
  • 10
@FiFaFoFum: W szkołach tez nauki ściśle są właściwie zbędne. Podobno należy kłaść większy nacisk na rozwój osobowości, bo to się przyda, a nie jakaś biologia czy cos. Po co komu matematyka na maturze, przecież i tak całki mu się w życiu nie przydają. A potem mamy antyszczepionkowcow, wlewy witaminy C, Bila Gatesa, który aktywuje wirusy przez siec 5G, negacje zmian klimatu, poparcie dla populistów, bo "Powiedz synek, kto nom tyle dol".
@FiFaFoFum: trochę.... akurat o upadku etosu wiedzy dzisiaj dyskutowałem i mi się nasunęło. Ciągnąc mój temat, nie wiem, ile masz lat, ale czy zauważyłeś, ze kiedyś była klasa inteligencji. Ona wymarła, dzis nikt juz tego określenia nawet nie używa. Zastąpiła ja klasa średnia, gdzie wyróżnikiem jest tylko zamożność. Fakt zamiany uczelni na burdel, jest chyba dobrym punktem wyjściowym do takich rozważań. Przy czym uważam, ze burdele są pożyteczne i potrzebne, ale