Wpis z mikrobloga

W ostatnim czasie było dużo wpisów o dziewictwie i "używanych kobietach". To takie pytanie do udzielających się pod tymi wpisami #niebieskiepaski ile bylibyście w stanie czekać na pierwszy raz z dziewczyną (w założeniu, że oboje jesteście niedoświadczeni)? Rok randkowania? Dwa? Do ślubu? Czy po trzech miesiącach byście płakali, że pewnie was wykorzystuje jako tampon emecjonalny bo chce się spotykać, a na seks nie jest gotowa.
Oczywiście żadnych macanek bo jeżeli to nie Ty jesteś jej jedynym przeznaczonym to ona już jest skreślona. No bo jak swojego przyszłego męża będzie trzymać za rękę jeżeli kiedyś dotknęła penisa innego faceta ( _)
#zwiazki #rozowepaski
taguję #przegryw bo oni na pewno mają dużo do powiedzenia
  • 85
@Reaamu: dlatego napisałam w cudzysłowie bo to cytat wypowiedzi kilku niebieskich. Leciały też takie opinie, że każda kobieta, która miała więcej niż jednego partnera to już nie materiał na żonę itp więc jestem ciekawa czy wyjdzie ich hipokryzja, czyli ona miała być dziewicą, ale jak to nie chce roochańska ze mną bo dwóch randkach, przecież taki miły ze mnie chłopak
@Jakikolwieklogin: No to jest ich logika. Mysle ze tag przegryw głównie wylewa swoje żale w taki Sposob, bo wie, że żadna i tak nie będzie ich chciała, wiec dupa piecze. Mój tez zanim się spiknęliśmy spytał się mnie, czy jestem dziewica, bo on tez tego nie robił. Teraz to w sumie byłoby obojętne, ale rozumiem, ze do pierwszego razu można chcieć osobę z takim samym doświadczeniem
@Jakikolwieklogin: ludzie którzy nie mają absolutnie żadnego wyboru narzucają sobie jakieś absurdalne standardy xD

No umówmy się, seks z dziewicą to dramat. A z taką, która czekała na to 25 lat to już musi być katorga.

Te posty to taki śmiech przez łzy. Waste czasu na odpisywanie, bo napiszą tylko, że p0lki to c00rvy i koniec dyskusji xD
@Jakikolwieklogin: Jeżeli pomijamy wartości chrześcijańskie i Katolickie spojrzenie na seks jako prokreację tylko i wyłącznie,to myślę ,że bylym sklonny czekać tak długo aż ona powie "jestem gotowa,zróbmy to,chcę tego". Ja wyznaję zasadę ,że w tym cały jest ambaras ,żeby dwoje chciało na raz. Nie muszę koniecznie jako prawik przelecieć swoją 1 dziewczynę dziewice za wszelką cenę,bo jak mi nie da to znaczy,że jej się jednak nie podobam albo co gorsza,wali się
@xydeN-: Niby wszystko co napisałeś jest ok, ale określenia typu "przelecieć", "wali się na lewo" itd. od razu napawają niechęcią. Jako "nieprawiczek" już nie miałbyś problemu z tym, że Twoja partnerka już z kimś wcześniej była?
@Kajucha: No faktycznie. Użyłem dośc nieodpowiednich słow. Szczerze to nie zastanawiałem sie nad tym,ale chyba odczuwałbym lekki dyskomfort. No chyba, że całkowicie bym wyparł to z głowy,że z kimś już to robiła i podejrzewam ,że sprawiło by mi te wyparcie dość spory kłopot.
@Kajucha: Kurde ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale mnie zagęłaś. Serio myślę nad tym czy nie miałbym problem z tym i nie mam pojęcia.. A twoje jakie jest zdanie na ten temat? Przeszkadzaloby ci gdyby op byl doświadczony i ty też? Albo on nie a ty tak?
@xydeN-: Nie wiem, nigdy nie musiałam się nad tym zastanawiać. To co według mnie jest istotne, że powinniśmy jednak nie być hipokrytami, każdy ma swoje preferencje i jeśli komuś przeszkadza, że dziewczyna miała innych partnerów to jednocześnie sam nie powinien mieć wcześniej innych partnerek. Dla mnie duża liczba partnerów seksualnych nie jest czymś, z czego powinno być się dumnym, ale są ludzie, którym to nie przeszkadza. Powinniśmy szukać partnera, który nam
@Agbonlahor: Agbonlahor pijany albo niespełna rozumu xD Czy Ty jesteś OPie normalny? Na doświadczoną 17 cm by nie wystarczyło a na dziewicę tak? Masz coś z głową chyba. Zdajesz sobie sprawę,że 17 cm to jest serio dużo dla takiej ,która ma swój 1 raz? Przecież ją może to autentycznie przerazic i dać dyskomfort zamiast przyjemności a ty jej wyjeżdżasz z 17-cmowym kindybałem,bo na doswiadczone to za mało xD Albo jesteś kretynem
@Agbonlahor: sredni to jest do 15 a nawet 14 panie mądry. Powyżej tego jest już duży. Pogadaj z różowymi i się spytaj czy te 18 albo 19 to takie przyjemne uczucie i czy bólu nie odczuwają ;) jestem pewien ,że odpowiedzi nie będą dla mnie zaskoczeniem.