Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem, że raz na miesiąc mój kuzyn jeździ do Niemiec podpisać papier w pośredniaku. Dostaje 600 ojro na dwójkę dzieci + 500 bezrobotnego. Z tego co wiem to jeszcze 1000+ PLN wpada. Żyć nie umierać.
  • 20
  • Odpowiedz
@sebool12: im dłuzej zyje i czytam takie story, tym bedziej sie zastanawiam - a jest sens pracować? skoro #!$%@? sie da sie zarobic wiecej i ma sie czas na robienie tego co sie lubi, to czemu nie pasozytowac w tym #!$%@? kraju>?
  • Odpowiedz
  • 8
@mireczekv2 z tym 500+ muszę się upewnić. Wersja jest w rodzinie, że dostaje 500 pln i 300 ojro na glowe. On jest cwaniak, bo na początku programu 500+ chyba było na drugie dziecko i na pierwsze u samotnej matki. No to cyk do urzędu z papierem, że konkubina z gowniakiem jako samotna wychowuje XD
  • Odpowiedz
  • 3
@pan_elektrycky_mordulec @sebool12 @Jednorybek @mireczekv2 @PiersiowkaPelnaZiol @Gon70 @DamianX360 @Cumpelnastodwa @HumanBeing @sramnawas @yeloneck @ReFree @dzosuaa @adik3x @kuhonnyje_rewaljucje Jestem po odwiedzinach. Sytuacja jest taka, że od Polski nic nie biorą. Po odjęciu kosztów za wyprawę zostaje im w sumie 1500 euro. No to nie siedźcie dzisiaj za długo przed komputerem, abyście byli wypoczęci jutro w pracy!
  • Odpowiedz