Wpis z mikrobloga

Mireczki! Mam moją pierwszą kierownicę, tj. DFGT! :D

Fakt, kupiłem wczoraj używkę, ale musiałem się nią trochę nacieszyć zanim się pochwalę. Póki co cisnę w F1 2015 (bieda, po wypłacie może kupie sobie coś nowszego), powiem, że póki co jest ciężko, czasy nie powalają XD

Macie jakieś protipy w ustawieniach bądź w ogóle w jeździe? Czy mam po prostu jeździć i jeździć, aż się nauczę?
#simracing
Pobierz
źródło: comment_1596094935yjhKqTKySg09SFEAAH7GvG.jpg
  • 13
@mydlina: ja mam T300 Alcantara, to były jakies filmiki na yt jak skonfigurować w grze. Zmniejszyłem trochę moc forcefeedback bo bardzo #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mydlina: F1 2015 ssie na kierownicy i dopiero późniejsze części są ok. Minąłeś się parę tygodni ze steam summer sale, bo AC Ultimate było chyba za mniej niż 50 zł, a to już jest porządny tytuł. Możesz też spróbować Raceroom Racing Experience, bo część contentu jest za darmo a to też dobry symulator.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I wszyscy gracie na pc? Po premierze konsol będę wybierał platformę i nastawiłem się raczej na Xbox. Pc drogo wychodzi bo muszę zaczynać od zera. Będę dylemat.
@anthoris: Są wśród nas PCtowcy i obie konsole. Ligi F1 będą na każdej platformie - Xbox zaraz startuje. Dirt Rally jest międzyplatformowy, więc bez względu co masz, możesz startować. Moim zdaniem jeśli chcesz zrobić sobie hobby z simracingu, to mimo wyższych kosztów PC daje najwięcej pola do popisu :)