Wpis z mikrobloga

Ten portal i moderacja to jakiś żart. Od kilku dni cały wykop zalany kacapskimi wysrywami o wołyniu, wpisami atakującymi Ukraińców i inna propagandą. Moderacja nie reaguje na zgłaszane wpisy, olewa zgłoszenie multikont ruskich trolli. Dla mnie coś takiego jest na równi ze wspieraniem zbrodniczych działań rosyjskich na Ukrainie. Wstyd mieć tu konto bo wykop staje się oficialną tubą propagandową rossji.
#ukraina #woja #moderacja
  • 65
  • Odpowiedz
Wstyd mieć tu konto bo wykop staje się oficialną tubą propagandową rossji.


@Lutaklika: Szkoda że nie tubą banderowską, no nie? Jak się nie podoba to wypad.
  • Odpowiedz
@Lutaklika: Ten portal i moderacja to jakiś żart. Od kilku dni cały wykop zalany ukraińskimi wysrywami o tym, ze każdy kto chce uczcić pamięć o ofiarach rzezi wolynskiej jest ruską onucą, wpisami atakującymi zwykłych Polaków i inna propagandą. Moderacja nie reaguje na zgłaszane wpisy, olewa zgłoszenie multikont Ukraińskich trolli. Dla mnie coś takiego jest na równi ze wspieraniem zbrodniczych działań rosyjskich na Ukrainie. Wstyd mieć tu konto bo wykop staje się
  • Odpowiedz
@Lutaklika: zgadzam się całkowicie.

Co ciekawe jak zacząłem kilu troli sprowadzać do parteru i pisać o ruskich śmieciach to nagle moderacja szybko zadziałała i wpisy pokasowane.
  • Odpowiedz
@Lutaklika: Ja widzę właśnie wręcz przeciwnie, Saszki za marne hrywny spamują jaka to Ukraina wielką i jakie odnosi sukcesy, złego słowa nie można na nią napisać i powiedzieć bo zaraz wyzywacie ludzi od onuc. A kim wy jesteście? Takim samym ruskim bydłem, ta sama płynie w was krew, zapijaczone mordy i mentalność dzikusów. Za kilka Hrywien robicie z siebie pośmiewisko, ludzie już to widzą i będą was cisnąć jeszcze mocnej aż
  • Odpowiedz