Wpis z mikrobloga

#koronawirus

Można było ograniczyć wielkość wesel, ale #!$%@? nie, ile wlezie. I goździółeg. Bez tych 2 rzeczy nie da się żyć. Czuję, że Morawiecki i Szumowiński aż ślinią się na myśl o ponownym wtrąceniu 36 milionów Polaków do aresztu domowego. Kaczyński chichocze jak Mutley.

657 zachorowań, 7 zmarłych.
Przypominam, że w czasie kwietniowej "górki" nasz ulubieniec dopadał na amen po 20-30 osób dziennie.
  • 14
@Pantokrator: dlaczego robisz z ludzi statystyki? prawda jest taka że powinno skończyć się podawać dzienną dobową ilość zakażonych na rzecz tygodniowego czy miesięcznego bilansu. twitter MZ to jest codziennie ogień i setki piszących takie bzdury ze się płakać chce.
dlaczego robisz z ludzi statystyki?


@wiem_wszystko: co niby robię?

twitter MZ to jest codziennie ogień i setki piszących takie bzdury ze się płakać chce.


A prawda, ale mamy pewien nieciekawy trend mimo wszystko i jak pisałem, wolałbym, by te statystyki nie prowokowały rządu do "interwencji", czyli maksymalnego #!$%@? Polakom.
@Andreth: ale koronka nie ma "preferencji" i pamiętaj, że zimą capnęło ludzi, którzy pojechali za granicę na narty, czyli też nie "staruszków".
Moim zdaniem latem po prostu ten wirus jest dużo mniej zabójczy a gratis, teraz mamy pewnie mniej chorych, niż wtedy, tylko lepiej ich wykrywają, ale to tylko moje zgadywanie.