Wpis z mikrobloga

Wszyscy noszą maseczki które nie działają, ludzie gromadzą się wszędzie: imprezy, wiece wyborcze, bary, siłownie,praca Itd.
Gdyby wirus był tak groźny, wszyscy byśmy już nie żyli. Kropka.
#koronawirus
  • 15
  • Odpowiedz
@vitermagerin: Widzisz, chodzę na siłownię, do barów, restauracji, spotykam się znajomymi, byłem na urlopie, dzieci wysłałem na kolonie.

Ale nie robię z siebie specjalisty tak jak ty, nie wypisuje głupot takich jak ty, nie nazywam maski kagańcem tak jak ty. Rozumiem że jakoś trzeba sobie samoocene podnieść ale są inne sposoby niż wypisywanie głupot w internecie. Nie nosisz maseczki i myślisz że jesteś lepszy od tych co noszą. Widać że w
a.....d - @vitermagerin: Widzisz, chodzę na siłownię, do barów, restauracji, spotykam...

źródło: comment_1596187954JWl1lvh7LwtGrhtfUSSvF5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SzycheU: Type to są specjalne maski. Gdybyś wyszedł z domu to byś widział jakie ludzie noszą, i jak je noszą. CHodzi o to że gdyby ten wirus był tak groźny, biorąc pod uwagę jak ludzie traktują noszenie maseczek i inne obostrzenia to by było naprawdę źle . A nie jest. Wniosek? może sam pomyślisz.
  • Odpowiedz
@vitermagerin: Może i mi się nic nie stanie ale mogę zarazić kogoś kto już będzie miał choroby współistniejące i zejdzie.
Ludzie powinni myśleć o dobru wspólnym a nie jednostkowym.
  • Odpowiedz
@asd23434asd: Jakie uzasadnienie epidemiologiczne mają maski w jednym miejscu a w drugim już nie, a poza tym nikt nie przestrzega dystansu i innych zasad, a do tego nadgorliwie robią przesiewowe badania na śląsku.
  • Odpowiedz
@asd23434asd: Po pierwsze to ty mnie nazwałeś mądrościami wykopka, chłopski rozum, że jestem nikim.... widać kto tutaj traktuje ludzi z wyższością. I nie chce mi się z Tobą dyskutować bo jesteś jakimś panikarzem. Narazie
  • Odpowiedz
@vitermagerin: zobacz, ze wzrostu zachorowan nie było podczas wieców, od drugiej tury wyborow mamy 3 tygodnie kiedy objawy są podczas 1 tygodnia, max 2...

TO SĄ #!$%@? WAKACJE!
bo Janusze uznali, ze oni muszą pojechac do Mielna, Karpacza i Zakopanego!
zobacz na webcamach jakie tłumy są na deptakach...

wzrost w centrum polski wynika z tego, ze chorzy sa wpisywani do swojego sanpidu :(

Dziś moi trzepnieci znajomi leca do ... Barcelony.
  • Odpowiedz
Jakie uzasadnienie epidemiologiczne mają maski w jednym miejscu a w drugim już nie


@Morritz: nie o to mi chodzi, normalny człowiek jak nie chce nosić maski to jej nie nosi i tyle, nie wypisuje głupot w stylu "Gdyby wirus był tak groźny, wszyscy byśmy już nie żyli. " i nie nazywa masek "kagańcami". To już jest jakieś #!$%@? umysłowe.
  • Odpowiedz
@asd23434asd: Zależy z której strony się na to patrzy, bo przy obu tych poglądach, zawsze są osoby skrajne. Specyfika całej sytuacji nie jest do opisania w dwóch słowach, bo to nie jest wykluczone, że jest to jednocześnie spisek i rzeczywiście choroba, przecież te sytuacje mogą być jednocześnie. Ja za to staram się skupiać na moim otoczeniu gdzie widać co się dzieje, w małych miastach każdy się zna i nie ma takiej
  • Odpowiedz
TO SĄ #!$%@? WAKACJE!

bo Janusze uznali, ze oni muszą pojechac do Mielna, Karpacza i Zakopanego!

zobacz na webcamach jakie tłumy są na deptakach...

wzrost w centrum polski wynika z tego, ze chorzy sa wpisywani do swojego sanpidu :(

Dziś moi trzepnieci znajomi leca do ... Barcelony. Bo bilety były tanie!


@cluer: A bony turystyczne to się same wymyśliły
  • Odpowiedz