Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: czy norma to ja nie wiem, ale rolki powyzej 500zl to norma. Ja mam za 350zl z deca i nie narzekam, ale duzo ludzi by juz takich nie zalozylo, bo wedlug nich ortopeda po takich rolkach to must-have xD. Tak samo jest w kazdym sporcie, rowery to już w ogóle patologia xD
@AryanWonderBoi: to nie jest tak, że poniżej 500 zł nie da się jeździć. Da się. Ale dopiero jak przejdzie się na porządne rolki to się przekonujesz, że dotychczas to była katorga xD
Sam nie byłem pewien czy mi się sport spodoba i zakupiłem najtańsze rolki w decathlonie (właśnie te za 180 zł). Codzienna jazda i po równo dwóch tygodniach odpadła mi cała "szyna" od buta i zgubiłem kółko PODCZAS JAZDY.
Rolki
@AryanWonderBoi: najlepszym rozwiązaniem dla kogoś kto nie chce wydać pieniędzy typu 600-700 zł za rolki to rozejrzeć się za rolkami używanymi. Dobre rolki mają liner, czyli taki miękki but wewnętrzny, który można wyciągnąć i wyprać albo zrobić ozonowanie za 20 zł i masz higienicznie.
Używki dobrych rolek jesteś w stanie dorwać za 300-400 zł
@Zamaskowany_szachista: w sumie tagu nie przejrzałem, chciałem się raczej spuakać bo w robocie mi się zebrało na oglądanie rolek. I no dupa mi pękła jak zobaczyłem ceny. xd
A co do do kosztu, to rozumiem że przeklada się cena na same odczucia, jakość etc. Ale właśnie podobnie jak ty nie jestem pewien czy mnie to poniesie. Za dzieciaka dużo jeździłem, ale sytuacja wygląda tak że jestem ze wsi. Nie ma chodnika
@AryanWonderBoi: decathlon to o tyle dobry wybór, że nie ma problemów ze zwrotem. U mnie to w ogóle było zabawnie, bo kupiłem rolki, nie mam zwyczaju zachowywania paragonów, poszedł do kosza. Po 2 tygodniach rolki się rozpadły i znajomy powiedział mi, że raz oddawał bez paragonu bo pokazał potwierdzenie, że płacił kartą.
Ale oczywiście ja zapłaciłem gotówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co mnie uratowało? Że dokładnie pamiętam,