Wpis z mikrobloga

Znalazłem na swoim starym koncie na youtube filmik sprzed paru lat, na którym nagrałem burzącego do mnie dresa w autobusie, a jakaś babka stanęła w mojej obronie xD. Niezły #!$%@? z tego kolesia.

Jeśli dobrze pamiętam to nie spodobało mu się, że go przypadkiem lekko popchnąłem jak siedział tam, gdzie nie było miejsca(jakoś między miejscami do siedzenia, nie pamiętam dokładnie).

#bekazpodludzi #sebix #patologia #patologiazmiasta #patusy
Marekexp - Znalazłem na swoim starym koncie na youtube filmik sprzed paru lat, na któ...
  • 9
do mnie szczęśliwie nigdy się taki debil nie przysapal, no ale ja jestem zakolak


@kondek: To ja ci powiem, że może to dziwne, ale bardzo lubię takie konfrontacje, szczególnie teraz jak jestem starszy i umiem trochę więcej powiedzieć :D. Widać zresztą w 0:15 jak mi się buzia cieszy (ʘʘ). Pewnie tak będzie do czasu aż nie dostanę kosy pod żebro kiedyś :/
@Marekexp: W sumie to nie byla konfrontacja tylko takie zdarzenie ktore moglo eskalowac albo nie.Babka wytracila lebka z toru i sie na tym skonczylo.Da sie tak ustawic 2-3 a nawet i 10 kolesi ale tylko wtedy kiedy oni tak naprawde nie chca sie bic.
A jak ktos jest odpalony to nie ma zadnej gadki.
@Marekexp: No ta byla dobra.Musiala sie w ciekawych miejscach wychowywac ze taka miala strategie.
Ale baby to sa diametralnie rozne.
Kiedys za malolata poznym wieczorem na osiedlu bylismy we 4.Kazdy mial cos na szybko do zrobienia przed piciem wiec sie rozeszlismy, kumple do blokow a ja na stacje po hot doga.
Wracam sobie z ta bulka i widze jak koles troche szarpie jakas babke a on krzyknela - pomocy.
No to