Wpis z mikrobloga

Kimi Räikkönen o klęczeniu:
"Myślę, że każdy ma prawo postępować tak, jak uważa za stosowne. Oczywiście wszyscy jesteśmy przeciwni rasizmowi i okazaliśmy nasze poparcie. Ale nie sądzę, abyśmy musieli wyjaśniać, czy nie uklękniemy, czy cokolwiek zrobimy. To jest osobisty wybór każdego z nas. Nie rozmawiałam o tym z Hamiltonem. I nawet gdybym to zrobił, nie rozmawiałabym o tym tutaj. Cokolwiek dzieje się między ludźmi, nie mam zamiaru rozmawiać o tym publicznie."

#f1
lyst99 - Kimi Räikkönen o klęczeniu:
 "Myślę, że każdy ma prawo postępować tak, jak ...

źródło: comment_1596216559s0RTGGpPJVv0kdlTxmnYDZ.jpg

Pobierz
  • 13
@som3one: FW42 tracił 1-1,5 do przedostatniego zespołu i okrążenie do przedostatniego zespołu. Nie jest dobrze ale nie jest to też tragedią jak FW42. Alfa może walczyć z Haasami i Williamsami przy odpowiednich dla Brytyjczyków warunkach a Williams rok temu co najwyżej sam ze sobą.
@som3one: Ja uważam, że mogą walczyć z Haasami co pokazali ostatnio. Haas ma duże problemy z przyczepnością i hamulcami + gówniany silnik Ferrari. Po za tym zobacz na skład Haasa( ͡° ͜ʖ ͡°). Mimo swojego wieku Kimi > Grosjean, Magnussen.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysownik: Sugerowanie, że to chodzi o jeden konkretny przypadek i że klęczenie w ramach protestu przeciwko rasizmowi w USA zaczęło się od właśnie od śmierci Floyda xD