Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: hm, wynikałoby z tego, że panowie bohaterowie koniec końców sami wyeliminowali siebie z puli genowej. Poza tym, na poziomie genowym nie zachodzi manipulacja, więc nie wiem, ta teoria wydaje mi się na dzień dobry jakaś dziurawa. Ale nie znam jej. Z chęcią przeczytam. Jakiś tytuł, gdzie tego szukać?
Najbardziej śmieszy mnie, jakie to analizy #powstaniewarszawskie robią sobie mireczki na ciepłych fotelikach w bezpiecznych domach, mogący wyjść na ulicę bez obawy łapanki i instant kulki w łeb. Jest takie mądre przysłowie

Było to było na #!$%@? drążyć temat


@stefan_pmp: Drazymy temat zeby sie to nigdy nie powtorzylo.
Zolnierze moze nie mieli pelnego ogladu sytuacji ale dowodcy mieli calkiem niezly. A mimo wszystko poslali ich na smierc na zasadzie a moze
@stefan_pmp: Norman Davies napisał książkę na ponad 1000 stron w tym temacie, kilkanaście lat wywiadów i researchu, ale kto by to czytał, lepiej brać informacje z YT i krzyczeć w internetach...

Podpowiem: wcale nie doszedł do wniosku, że to było „bezsensowne samobójstwo”. I uczestnicy też nie. Smutne, że Angol musi bronić honoru p0laków, bo sami nie potrafimy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan_pmp: no a jakie analizy mają robić? #!$%@? z okopu? Historycy też książki pisali w normalnych warunkach a nie pod walącym się dachem schronu pp