Wpis z mikrobloga

@rybazryzem85: Tbh podchodzisz do tego jakby ten post Cie w jakiś sposób ruszał. To ze jesteś fanem Arsenalu to się domyśliłem po pierwszym komentarzu. Jesteś stronniczy a udajesz jakby emocje fanów Chelsea były "nieuzasadnione". Jakby to samo by się stało Arsenalowi to byś może siedział cicho lecz inni by srali pod sb tak samo jak kibice Chelsea teraz. Przestań udawać ze jesteś ponad to i przestań wymagać tego od innych. Wiem
@profil_reprezentuje_biede
Trochę mnie to rusza, tak jak już wyżej napisałem trzeba najpierw szukać błędów u siebie, by później móc wytykać innym ich błędy.

Tak jestem fanem Arsenalu i po przegranym meczu siedział bym cicho,(tak naprawdę to opierzyłbym "swoich", a nie drużynę która z nami wygrała bo coś tam).

Wiem że nie warto się kłucić na tym portalu, ale czasami człowiek jak widzi wpisy to nie może się powstrzymać by jakoś skontrować, i
Ale BBC nie pokaże klatki, dwie do tyłu, bo by okazało się że złapał przed polem karnym i tym samym nasrała by do swojego gniazda...


@chim3ra: Tutaj masz, że piłka nie wyszła całym obwodem poza linię pola karnego, więc jednak brak ręki:
Pustulka - > Ale BBC nie pokaże klatki, dwie do tyłu, bo by okazało się że złapał prz...
@chim3ra: no i masz na BT tą klatkę w momencie złapania piłki, a tutaj przed, pamiętaj, że Martinez był też w ruchu, piłka nie przekroczyła całym obwodem linii pola karnego, wiec nie ma tutaj mowy żadnej ręce. Może gdyby Kovacic, który został niesłusznie wyrzucony coś by zmienił, ale sytuację z Martinezem można już sobie darować, bo wszystko odbyło się zgodnie z zasadami, to nie NBA, że nogi nie mogą wyjść poza
Pustulka - @chim3ra: no i masz na BT tą klatkę w momencie złapania piłki, a tutaj prz...

źródło: comment_1596320352LrjNGp1p4B00e1OvbT92s6.jpg

Pobierz