Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja - 25 lat. Jestem w związku.
Ona - 34 lata, mężatka, siedmioletnie dziecko. Raczej szczęśliwa rodzina z tego co się słyszy od niej. Gorący MILF, do tego inteligentna i wykształcona.

Pracujemy razem.
Weźcie mi uświadomcie, jak bardzo niedorzeczne jest jakiekolwiek startowanie do niej, bo u mnie chyba się fiut z mózgiem miejscami zamienił i nie mogę przestać o niej myśleć... Nie oszczędzajcie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#podrywajzwykopem #zwiazki #milosc #milf #truestory #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f26f011c320eaecdaadade7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania Chociaż w sumie kurde ona jest mężatką,to lepiej sobie odpuść. Coś musi być nie tak w ich małżeństwie jednak skoro szuka wrażeń na boku. Być może mąż przestał okazywać jej zainteresowanie czy coś. Odpuść sobie mężatkę i nie psuj rodziny dziecku... :(
OP: Komizm tej sytuacji jest niesamowity. Przecież sąd chyba oddałby te dziecko ojcu, gdyby wyszło, że ona po prostu ot tak odeszła do mnie. Rozwód też z jej winy.
BTW. kim ja miałbym być dla tego dzieciaka... Najprędzej to chyba wrogiem który zabrał tatusiowi mamusię...
Niedawno się wybudowali. Już widzę te szopki z podziałem majątku, jeszcze pewnie spłacanie ich wspólnych kredytów.
Ja #!$%@?ę, co ja w tym głupim łbie wymyśliłem tylko
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale po co chcesz ograniczać jej relacje z dzieckiem? Chłopie dorosnij i zacznij myśleć. Bądź mądrzejszy i zostaw kobietę. Jak tak bardzo chcesz MILFa to wystarczy się rozejrzeć i napewno znajdziesz. Coś mi sie wydaje ,że ty z nią niczego powaznego i tak nie chciałbys sie tworzyć. Serio Miras zostaw ją i nie niszcz dziecku dzieciństwa bo sam dobrze wiem jak to jest wychowywać sie w rodzinie,gdzie jest tylko jeden