Wpis z mikrobloga

Hejo! mam dla was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki i Mirabelki z racji otwarcia mojego salonu jubilerskiego na którego to ciężko pracowałem cały rok, zastawiłem nerkę i wziąłem pożyczkę chwilówkę ( ͟ʖ), mam do rozdania pierścionek złoty. Oczywiście stop złota próby 0.585. Kamień centralny to London Topaz 1.20ct oraz diamenty o łącznej masie 0.1ct. Wartość rynkowa 2700zł. Wartość galeriowa to pewnie 3500zł() Rozmiar dopasuję! Dołączam certyfikat rzeczoznawcy.

Zasady:
Plus
Zielonki niestety nie

Byłoby mi miło jakbyście zalajkowali (choć nie jest to obowiązkowe) mój nowy fanpage (salonu) lub Instagram gdyż nie za bardzo umiem w promocje internetowe a założyłem się z kumplem, że do końca miesiąca pęknie 1000 polubień ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Fanpage mojego salonu

Instagram

Chętnie też polecam swoje usługi, zrobię Wam każdą biżuterie, śmiało pytajcie! Nie gryzę.

Mój autorski tag z pracami to: #mishmashstudio666
Zapraszam do obserwowania.

Losowanie odbędzie się 31.10.2023 o godz. 21:00 przez Mirkoloteria

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!!

#jubiler #niebieskiepaski #rozowepaski #moda #bizuteria #rzemioslo #handmade #jubilerstwo #pasja #kolczyki #zareczyny #slub
MishMashStudio666 - Hejo! mam dla was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki i Mirabelki z racji...

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2023-10-22 o 19.47.42_eedeab4e

Pobierz
  • 142
  • 39
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @MishMashStudio666 ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 31 października 2023 - 21:00
Liczba zwycięzców: 1

Wymagania aby wziąć udział:
· Zostawienie plusa
· Kolor konta: pomarańczowy, bordo

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Nie znaleziono żadnych poprzednich Mirko Loterii tego użytkownika.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Kliknij tutaj

Informacje dodatkowe:

@MishMashStudio666: Tu będzie pewnie ponad 3,000 plusów, więc Mirko Loteria nie zadziała niestety, ale nie z mojej winy. Wykop nie naprawił jeszcze API - w żaden sposób nie da się pobrać listy plusujących przy bardziej popularnych wpisach. Samemu też tej listy nie pobierzesz, więc będziesz musiał się zwrócić do administracji vikop żeby Ci to ręcznie wyciągnęli z bazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)