Wpis z mikrobloga

"Od kilku dni prawica żyje mężczyzną na balkonie. Mówią o nim „działacz LGBT”. W rzeczywistości to prawicowy-hetero prowokator, który miał na sobie prawicową czapkę MAGA Trumpa i powiesił materiał z łóżka dziecięcego. To nie jest flaga LGBT.

Prosto stworzyć propagandę anty-LGBT."
Grafika - @R187
#lgbt #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #urojeniaprawakoidalne #homoseksualizm #homofobia
Pobierz
źródło: comment_1596450065IrL7fBmdMkj5Ua8nyLPpWh.jpg
  • 119
@Replica: Oczywiście, że oburza. Uważam, że jak ktoś chce sobie powiesić tęczę na balkonie to ma do tego prawo i nic innym do tego.
Chodziło mi o fikołki intelektualne lewicy, która najpierw widziała w tej tęczy flagę LGBT, a potem nagle zaczęła przekonywać, że to nie jest flaga LGBT bo ma inne kolorki.
@LilArchangel: IMHO normalka. Ktoś się lepiej przyjrzał, zobaczył zdjęcia, filmy z gościem itd. itp. Najpierw była mowa o gościu z flagą, to wszyscy gadali o fladze, bo nie było podstaw żeby twierdzić inaczej. No i intencją zabierających było zabrać flagę, a nie kapę z łóżka, tylko dlatego uważali to coś za flagę LGBT.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@artpop: jaka różnica jaką flagę miał? myślę, że takiemu troglodytowi nie robi to różnicy ważne że wzbudza emocje. Naprawdę myślisz, że gdyby to była prowokacja to ktoś by się bardziej nie przyłożył do szczegółów???

Boże, z kim ja tu przebywam. Pogodzie się, że wtopiliscie, przeproscie i napietnujcie typa i będzie po sprawie. Jak będziecie brnąć w takie śmieszne tłumaczenia to sobie dodatkowo laurkę wystawiacie. I prawa strona wam tego nie odpuści.