Wpis z mikrobloga

jakiego smartfona mam kupić w cenie do 2000 zł (z Androidem)? obecnie mam Xiaomi Redmi Note 4 i bardzo jestem z niego zadowolony, ale dziś padła bateria i nie chciał wstać przez pół godziny i się przestraszyłem, bo mam na nim ważne rzeczy do pracy.
Więc pomyślałem, że zmienię na jakiś nowszy...ale się nie znam, czy te np. Xiaomi Redmi Note 9 Pro, albo 9S są takie fajne jak wersja 4? (w sensie wielkości, poręczności, czasu działania baterii, solidności wykonania itp.)? Może lepsze są jakieś wcześniejsze?
Nie robię zdjęć i nie używam żadnych pierdół smartfonowych, potrzebuję tylko, żeby długo działał na baterii, nie miał awarii, miał DualSIM i w miarę ładnie wyglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem o Google Pixel (choć się nie znam), ale kosztuje ponad 3000 zł. Może jest jakaś tańsza alternatywa?
#smartfon #telefony #xiaomi #samsung #huawei
  • 17
@Yossarian82: @winsxspl @RudaBrona

Kurcze, dzięki za opinie...szukam i szukam i nie mogę się zdecydować. Już prawie kupiłem Xiaomi 9 Pro ...ale nie wiem, teraz zacząłem się zastanawiać, czy nie wziąć z ekranem odświeżanym 90MHz...
a taki (mój pierwszy smartfon, kilkanaście lat temu to była Motorola, z androidem 2.0, taka rozsuwana :) dupy nie urywała, ale mam sentyment :) )
Smartfon MOTOROLA Edge 6/128GB
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-motorola-edge-6-128gb-dual-midnight

?
Ma coś do czego można się
@L3gion: o...spoko, dzięki, tylko pierwszy raz słyszę o takiej firmie OnePlus ( ͡° ͜ʖ ͡°)... to jest jakaś przyzwoita marka? Tą motorolę w innym sklepie widzę za 2500
@krabojad: 90Hz ma mój Realme 6 za... tysiaka ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli mimo wszystko ci zależy to idź do sklepu i oceń sam jak ci leży ta Motka. Ja bym nie dał za nią nawet 2k szczerze mówiąc ale jeśli tobie się spodoba? To nie mi oceniać gusta ¯\_(ツ)_/¯
@Tomek_Tcz @L3gion ...no i kupiłem tą Motorolę w Mall za 2500... pewności nie mam, że dobrze zrobiłem, ale raz się żyje :) ...nie znam tych nowych firm typu Realme czy ta druga Onecośtam, bałem się że to jakaś Skoda czy Dacia, niby jeździ, nawet czasem porządnie, ale jednak obciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)