Wpis z mikrobloga

piwniczaki nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać, na fame mma są dymy i rozrywka co ma być priorytetem tej gali i gwarantuje to kasjo a tutaj już jakieś leszczyki się rzucają że kasjo pozer, zmienił się i inne różne wyzwiska, typowe przegrywy które najpierw płaczą że nudy na gali a jak coś się dzieje to już hur dur źli ludzie!! ( ͡º ͜ʖ͡º) największe głąby to te co mówią że szanowali go ale teraz przesadza xD uważajcie bo on weźmie zdanie jednej popierdółki pod uwagę i zapadnie się pod ziemię

#famemma #patostreamy #danielmagical #donkasjo
Pobierz adelek192 - piwniczaki nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać, na fame mma są dymy i roz...
źródło: comment_15965335376qUv8YzcuRjgh1jeTXt6JS.jpg
  • 23
Robił to co robił od początku dlatego trafił na avatara Fame MMA jako król na tronie


@transerfer: bzdura trafił na ten awatar tylko dlatego, że do tej pory na konferencjach trafiał na większe ameby od niego, przez co wykopki się nabrały. Teraz trafił na Najmana, który gasi go jak peta na każdej konferencji i teraz większość Wykopu się od kasja odwróciła.
@decadence ale co kogo to interesuje w jakiej jest formule? skoro nadal może sobie wybrać formułę walki to nie przeszkadza to włodarzom fame mma gdyż nadal mu na to pozwalają i nadal daje to oglądalność

@Back_Space najman gasi kasjo jak peta? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ty chyba inną konferencje oglądałeś, najman zachował się jak klaun przez niesamowicie mocny chwyt za dłoń, ty mówisz że jest pozerem ale zmartwię
@adelek192: znowu mylisz tematy. Jedno nie przeszkadza drugiemu przeciez, tylko sie uzupelnia. Kasjo NIE CHCE walczyc w mma, wiec WYBIERA K1 na co mu POZWALAJA wlodarze. Nie wiem na cholere szukasz tu konfliktu czy hejtu, ludzie zwyczajnie zauwazaja, ze kasjo ustawia walki pod siebie i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Back_Space: Najman wyjasnia Kasjo? XDD To juz Ambro lepiej go wyjasnial, na konfie kazdy wyzywal najmana i jechal po nim drac morde a byl to miedzy innymi Szewcu