Wpis z mikrobloga

Ahh, wspominam sobie teraz czasy podstawówki-gimnazjum i moje nauczycielki. Wspaniali uczniowie i uczennice, ich pupile, którzy mieli mieć wielką przyszłość. Na pytanie co studiuje rodzeństwo wyśmiewali inne kierunki studiów niż tradycyjne, bo przecież prestiżem było studiować Historię,Matematykę,Biologię. A już w ogóle mieć w planach zostanie nauczycielem.

A niedawno dowiedziałem się, że koleżanka, która skończyła 2 kierunki studiów na Politechnice (2 odmienne) zastanawia się czy licencjatu DZIENNIE na AWFie nie zacząć, bo to jednak nie dla niej i chce od nowa wszystko. Jeszcze nigdy nie pracowała. Jeszcze inny kolega rzucił studia i się odbija od rynku po różnych robotach. Jeszcze kolejny kolega "geniusz matematyczny" rzucił na 2 roku jakaś Rehabilitację i słuch o nim zaginął. Inni poprzerywali swoje prestiżowe studia i śmigają na kierunkach, na które poszli byleby iść. Jeszcze inni są na ostatnim roku magisterki z zerowym doświadczeniem w pracy.

A ja sobie idę swoją drogą i idzie mi co raz lepiej. Bo przecież według tego toku myślenia jak jesteś dobry z 1-2 dziedzin zamiast wszystkich, to jesteś leser .Ciekawe czy wyjdę na tym lepiej niż ci, którzy na piątki liczyli zadania z Matmy i mieli mieć świetlaną przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #studbaza #przemyslenia #szkola #przemysleniazdupy #niebieskiepaski
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wilczek03: wiesz ja jestem jakieś dwa razy starszy od ciebie i nigdy mi nie przyszło myśleć co mój koledzy ze szkoły robią.

I nauczyłem się że dużo to pozory.
@Wilczek03: Koleżanka już jest prawdopodobnie za stara na AWF. Już sobie wyobrażam jak dziewczyna blisko 30, prawdopodobnie nie trenująca zalicza po kolei wymyk lub stanie na rękach. Semestru tam nie wytrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)