Wpis z mikrobloga

@adik75: Zgadza się.. I teraz.. Czy masz jakieś przemyślenia, wnioski z zaistniałej sytuacji? Jak sądzisz dlaczego tak jest? Czy to wszystko, co obserwujesz to aby na pewno prawda? Taki duży.. a taki łatwowierny ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Laplasjan: Trollowanie na taką skalę niszczy ten tag. Poza tym to nie jest nawet trollowanie dla trollowania ale faktycznie obrona i sympatia dla tego degenerata. Swoją sympatię do menela przekształcili w karykaturalne trolowanie żeby w razie czego się wytłumaczyć, ze to tylko trollowanie. Jak pisał wczoraj pissowiec (w uproszczeniu), denerwuje go, że menel jest niedoceniony za to że przestał pić (zmienił się).
"Ja się dostosowałem do poziomu tego tagu,#!$%@? mnie wysyp
@adik75: Hmm, sądzę że jesteś już tyle razy 'zstrollowany', że powoli nie wiesz, co jest co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeczytałem Twoje wypociny. Może po prostu idź uprawiać ogródek - mam wrażenie, że jesteś na tym samym poziome co te wszystkie gimby - szczególnie, że udowodniłeś to już wcześniej. Odstaw ten temat, Tobie to mocno szkodzi. Zdrowia życzę. (dodatkowo - to nie polega na "laniu wody" -
@Laplasjan: Nigdy nikt mnie nie zatrudnił. Więc nikt nigdy w życiu nie miał tej przyjemności. Zatrudniam więcej osób niż obserwuje ten tag. Zajmij się sobą i satysfakcją z niszczenia tagu przez trollowanie. Daj na czarną.
Przyjmij do wiadomości, że nie będę przyjmować twojej perspektywy. Jesteś na to za głupi. Mnie ona nie interesuje co taki przygłup wypisuje.