Wpis z mikrobloga

Normiki będą #!$%@?ć, że wygląd nie ma znaczenia. Dziwnym trafem jak się wykąpie, ubiorę w koszulę, ułożę włosy i nic mi nie wyskoczy na mordzie to jakoś się lepiej czuję.
I pomyśleć, że moje życie mogło by wyglądać zupełnie inaczej, gdyby tylko rodzice przywiązywali jakąkolwiek uwagę do naszego wyglądu: ubierali by nas ładnie do szkoły, w ładne, modne ubrania a nie jakieś stare łachy z najtańszego szmateksu, co wyszły z mody 10 lat temu, chodzili z nami do normalnych fryzjerów, a nie do Grażynki z maszynką na 3mm " bo tanio".
I pomyśleć że za pomocą kilku tricków, dzięki efektowi aureoli, już w okresie dzieciństwa mielibyśmy zaszczepioną pewność siebie, ponieważ rówieśnicy, nauczyciele i inni lepiej by nas traktowali, przez co mielibyśmy lepsze oceny, lepsze samopoczucie, a każdy dzień byłby ciekawą przygodą a nie udręką.

Oczywiście temat jest tu ugryziony tylko pobieżnie.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

#przemyslenia #przegryw #takaprawda #dziecinstwo #wychodzimyzprzegrywu
LajfIsBjutiful - Normiki będą #!$%@?ć, że wygląd nie ma znaczenia. Dziwnym trafem jak...

źródło: comment_1596708648k79FkSx1BTzALfKVia4I1Z.jpg

Pobierz
  • 15
Gościu żyjemy w Polsce, ja w podstawówce miałem dwie pary dresów i chodziłem w korkach do piłki przez cały rok. Żyjemy w takim narodzie że rodząc się automatycznie stajemy się robakami, a jak ktoś nie jest najmądrzejszy to ma przewalone dwukrotnie.
@LajfIsBjutiful: Normiki tak gadaja byle tylko wysmiac przegrywow. Gdy przegryw śmieje się z czyjegoś wyglądu „hahah incele kto w 2020 daje #!$%@? o czyjs ubiór, każdy ma prawo ubierać się jak chce i nic co do tego, nic dziwnego, ze żadna was nie chce wy toksyczne przegrywy” incel w ramach #wychodzimyzprzegrywu wrzuci swój fit do oceny „jaki przegryw XD nic dziwnego, ze nie ruchacie stuleje jak tak się ubieracie XDDD”