Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FELIX90
Interluda wąchałem tylko na bloterze w Quality, ten od Ciebie będę miał za tydzień, wtedy będę mógł porównać na skórze, ale na pierwszy niuch podobieństwo jest rzeczywiście niesamowite
@dyniel: wszyscy wszędzie czują reflection mana, czy to w bogarcie silver scent, (ostatnio słyszałem, że klon silver scent od La rive steel essence też pachnie jak reflekszyn), w jpg le male, czy właśnie w takich arabach. Nie wypowiadam się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FELIX90: Reflection wydaje mi się delikatnie słodkawy, jakby miał coś z Le Male, za to Dirham jest wytrawny, coś jakby dostał trochę przytemperowanej świeżości z Cool Water
Podobienstwo jest dosyc odlegle i to tylko biorac pod uwage gleboki dry down Reflection bo wtedy ta slodkosc przysiada
@dyniel: ja się jeszcze zastanawiam nad buteleczką Oreintici Black Oudh, żeby porównać te klony. 25 zł za 30 ml, więc wychodzi mniej opłacalnie za ml, ale dla kogoś kto chce poznać te arabskie smrody to dobry początek. Mam 4 buteleczki od nich i jestem kontent - parametry, zapach naprawdę ok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gzegzolka: na Amazon.nl za 8,50, dodałem do ulubionych, jak mi będzie kiedyś brakować dom darmowej wysyłki to będę miał pretekst ( ͡° ͜ʖ ͡°)