Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bellazi: ale ja tego nie uważam za grzech bo nikomu nie robię nic złego, zresztą nie chucham się z randomowymi osobami tylko z dziewczyną z którą jestem ponad 2 lata i myśle że kiedyś zostanie moją żoną
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFisherman: mi kiedyś ksiądz powiedział, że jeżeli czegoś nie żałuje to żebym się z tego nie spowiadała. I tak robiłam jak jeszcze chodziłam do kościoła. Spowiadałam się z tego czego faktycznie żałowałam a resztę zachowywałam dla siebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bellazi: to jakiś madry ksiądz Ci się trafił, znając życie trafie na totalną odwrotność, nie no powiem mu w taki sposób jak Tobie napisałem mniej więcej a jak mi nie da rozgrzeszenia to pójdę do konfesjonału obok i zrobię tak jak mówisz, dzięki
@MrFisherman: Ja powiedziałam te „grzechy” i nie zdążyłam powiedzieć czy żałuje czy nie żałuje, bo ksiądz zaczął podnosić głos, mówić ze nie biorę swojego życia na powaznie i coś tam dalej pieprzył, az musiałam wstać i się ewakuować bo robil scenę, ludzie się odwracali, gapili xd
@MrFisherman facetów czasem traktują inaczej. Pamietam kiedyś moja dziewczyna poszła do spowiedzi i nie dostała rozgrzeszenia. Bo mieszkaliśmy razem więc nie ma szans na żal i poprawę. Generalnie opieprzył i tyle.
Jak ja poszedłem to ksiądz mnie spytał czy traktuję dziewczynę poważnie, czy mam dobre zamiary i po twierdzącej odpowiedzi dał mi rozgrzeszenie bo uznał że jest spoko.
@MrFisherman: oby nie, a tak przy okazji lepiej sobie odpuść taką spowiedź nie mówiąc o Eucharystii bo to wielkie świętokradztwo.
27 Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej 28 Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. 29 Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało [Pańskie]13, wyrok sobie spożywa i pije.
@MrFisherman: Ja raczej nigdy nie byłam za kościołem. Bardziej mam bekę z tej instytucji. Księdzu podniosło się ciśnienie jak zaczęłam mówić o seksie bez zobowiązań z nieznajomymi, o narkotykach, o kradzieży, niszczeniu mienia, obrażaniu ludzi i robieniu im krzywdy, nie szanowaniu starszych itd.
Zabawa była przednia ( ͡° ͜ʖ ͡°)