Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuje waszej pomocy/opinii. Kupiłem kiedyś odlewkę La Yuqawama, a że kończy mi się JPG Ultra Male, już zużyłem praktycznie jego cały flakon i przymierzam się do zakupu La Yuqawam. Jak obecnie wygląda sytuacja z tymi nowymi wypustami, z parametrami jak i jakością zapachu? Może ma ktoś jakąś końcoweczkę, tudzież odleweczkę na sprzedaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 24
@Osqr: trochę nie rozumiem. Skończył ci się JPG Ultra Male, więc chcesz kupić La Yuqawam? Kurde faja LY jest tak nieuniwersalny, że nie rób takich manewrów lepiej :P.
Spróbuj sobie kupić Orientica Leather Oud, będziesz zadowolony i zostanie ci jeszcze sianko na nowe Ultra Male.
@uwielbiamnalesniki: Tak, próbowałem - kupiłem odlewkę od mireczka, batcha gdzieś z 2018 roku. Parametry kosmiczne, zapach mi się bardzo spodobał. Malina ze skórą, czuć taką męską słodycz, w ultra male mi tego brakuje niestety, tym bardziej że mama czasami nimi też się psika, także no ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FELIX90: Wiesz co, zostało mi koło 15 ml ultramale i już mi się rzygać chce tym zapachem xD Podoba się otoczeniu, ale nie mi, za dużo wali syntetykiem. Dlatego chce kupić sobie coś w międzyczasie teraz i zrobić sobie przerwę od niego. Rozważałem kupno Erosa, ale czytałem ze te nowe wypusty to kiszka pod wzgledem parametrów. La Yuqawam bardzo mi się spodobał i uważam, że ten zapach nada się i na
nada się i na clubbing


@Osqr: może jednak wybierz erosa xD

miej coś w zanadrzu i nie traktuj tego LY jako podstawowego zapachu, bo się zamęczysz. Serio obczaj sobie Orientica Leather Oud
@Osqr: Ja ogólnie lubię ten zapach i staram się go katować jak najczęściej, ale po prostu dla odmiany czasem cos innego wrzucam żeby się nie znudził albo co gorsza nie zbrzydł. Jak masz inne odlewki to w sumie bierz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uwielbiamnalesniki: Prawda jest taka, że na letnie wieczory, gdzieś koło 20/21, każdy zapach się nada, nawet La Yuqawam. Ja osobiście używam głównie słodziaków, jedynie jak gdzieś muszę gdzieś skoczyć w dzień teraz w lecie to się prysnę Writerem. Jako były użytkownik szarego Bossa nabyłem przedwczoraj XBolta w Lidlu i jestem w niemałym szoku, zapach 1:1, parametry nic nie odstępują Bossowi, a to wszystko za 1/10 ceny xD