Wpis z mikrobloga

@Ag90: teraz pewnie będa robili zajęcia na odległość, ale potem jak już otworzą to nie polecam tyle czasu na dojazdy tracić, szczególnie jeśli będziesz jeszcze pracować na boku, i jeszcze szczególnie jak to jest full-time. W sumie z reguły same uniwersytety odradzają takich długich dojazdów, a i źle wpływa na wiele osób mentalnie.
Ale gratulacje~ dostanie się na wymarzony kierunek to zawsze super osiągnięcie~ ()
Ale gratulacje~ dostanie się na wymarzony kierunek to zawsze super osiągnięcie~ ()


@unluckysoap dziękuję! ()

teraz pewnie będa robili zajęcia na odległość, ale potem jak już otworzą to nie polecam tyle czasu na dojazdy tracić, szczególnie jeśli będziesz jeszcze pracować na boku, i jeszcze szczególnie jak to jest full-time


Tak, przez pierwszy semestr mam mieć zajęcia głównie online. Z
tydzień walenia wudy, zgarniania darmowych rzeczy, zamawiania pizzy i klubowania. Oczywiście wszystko sponsorowane przez rząd XD


@Risthar obawiam się, że w tym roku się nie odbędzie przez covid19
@Risthar Będę dojeżdżać na uczelnię - przeprowadzka do Coventry to w moim przypadku średni pomysł ze względu na pracę

wow gratuluje, jesteś super.


@anheli Nie jestem, ale i tak dziękuję.
@Ag90: Gratki, na pewno Ci się studia w UK spodobają, bardzo fajne podejście do studenta jest. Ja właśnie jestem w trakcie pisania MSc:) Jednakże ostatnio przez pandemię wszystko trzeba robić przez dystans i jakość spada, ja miałem ostatnich pare zajęć właśnie online i to jednak nie to samo. :( Oby w Twoim przypadku było inaczej.
@kabelodneta Dziękuję! :) Można spytać z ciekawości, na jakim jesteś kierunku?

Jednakże ostatnio przez pandemię wszystko trzeba robić przez dystans i jakość spada, ja miałem ostatnich pare zajęć właśnie online i to jednak nie to samo. :(


Wierzę, że to nie to samo i szkoda, że u Ciebie tak wyszło, tym bardziej, jesli jesteś na full time, to pewnie tylko przez rok studiujesz, prawda? ( ͡° ʖ̯ ͡°)