Wpis z mikrobloga

Jestem z Rybnika i #!$%@? w dupe temu rządowi z tymi strefami, człowiek ma wakacje, jest młody, chce normalnie żyć, to dojebią jakieś zakazy z dupy, maseczki na basenach i najlepiej siedź w domu jak jest 31 stopni. Jeszcze dorżną gospodarkę w tych powiatach, bo te baseny otwarte czy fryzjerzy to i tak nic, skoro jest na nowo panika w mediach - ludzie nie będą tam chodzić, albo będą chodzić możliwie sporadycznie.
#koronawirus
  • 27
@Morritz: Tu kopalń w okolicach rbk trochę jest, Chwałowice, Jankowice. Mieli jeszcze budować jedną gdzieś przy centrum ale ludzie się nie chcą zgodzić. Jeszcze Elektrownia jest. Górnicy najbardziej podbijają zachorowania, widziałem jakiś czas temu jak wszystkich po kolei badali w samochodach, korek był ogromny.
@Krupier: Ani słowa nie napisałem, że coś grozi za to napisałem, że obostrzenia w Rybniku to popierdółka z obostrzeniami z innych krajów. Tyle i aż tyle. XD
Mem sobie skieruj do panikarzy.
@dzapanisko: Tresowac to se możesz swoich lebkow jak masz i Ci na to pozwolą, widać że Cie starzy w dzieciństwie skrzywdzili mocno. @dzieju41: Dojdzie i do tego, że u nas to wprowadza bo ludzie już mają dość, są coraz bardziej #!$%@? i chcą żyć normalnie, a nie w strachu przed #!$%@? praktycznie już wszystkim (praca, kredyty, rodzina na utrzymaniu, zdrowie, lekarze pozamykani itd. Itp) w tv znowu #!$%@? to samo