Wpis z mikrobloga

Jak ktos mnie zapyta co jest kwintesencja p0lki to dla mnie ostatnia inba rowerowa jest idealnym tego typu przykladem. W skrocie p0lka jedzie na rowerku nie po sciezce rowerowej tylko po ulicy. Ma w dupie przepisy ruchu drogowego. Liczy sie tylko ona i jej rowerek. Przepisy mowia jasno:

Art. 33. - [Obowiązki kierującego rowerem, motorowerem lub hulajnogą elektryczną] - Prawo o ruchu drogowym.

1. Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów, drogi dla pieszych i rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeżeli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić.

I co sie pozniej dzieje? Wywiazuje sie sprzeczka z kierujacym samochodem, ktory zwraca jej uwage. P0lka sobie jedzie, buja sie cala szerokoscia drogi, wyciaga telefonik i zaczyna nagrywac kierujacego samochod (zawsze beka z takich leszczow nigdy nie rozumiem co im daje takie foto chyba ma pokazac ze jaki to ja wazny jestem i ma stworzyc psychologiczna przewage xDDD). Nastepnie sama pierwsza kopie dwukrotnie w samochod i dopiero pozniej agresywna karyna dostaje gazem w ryj na otrzezwienie i zreszta slusznie. Co sie nastepnie dzieje? Nastepnie dzieje sie tak zwany p0lka moment. Czyli robimy z siebie ofiare, ja niewinna, jechalam sobie rowerkiem spokojnie i zostalam zaatakowana, nie prowokowalam zajscia, no moze kopnelam w samochod ale to oj tam oj tam.

Nie zamierzam tak tej sprawy zostawić. Zupełnie nie rozumiem zachowania, jakiego zostałam ofiarą ze strony tego mężczyzny. Uważam, że nie powinno mieć to miejsca, i jest po prostu aż strach w tym momencie wychodzić na trening - mówi Natalia Rypel.

Oczywiscie co towarzyszy tak zwanemu p0lka moment? No jakze by inaczej.. bohaterskie, wojujace kuki w komentarzach broniace witaminki niczym niepodleglosci. Baba co by zle nie zrobila to inne baby zawsze beda ja bronic. "Zabije swoje dziecko? Oj tam oj tam nie oceniajmy moze miala trudna sytuacje rodzinna. Zdradzi swojego meza? Oj tam oj tam to wina meza bo sie nie interesowal, bo go w domu nie bylo bo pracowal? Wina zawsze lezy po obu stronach". A barany z plci meskiej zero solidarnosci. Aby tylko dosr@c drugiemu i przymilic sie witamince a noz widelec cos mi skapnie jakis profit (oczywiscie zadnego profitu nie bedzie).

PAMIETAJCIE! PRZEMOC MA PLEC.

Ponizej cale wykopalisko z linkami wszystkimi podpietymi kto nie wie totalnie o co chodzi:
https://wykop.pl/link/7200085/otrzymalismy-kolejne-nagranie-na-ktorym-widac-jak-kolarka-kopie-w-samochod
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #rower #policja
kamil-tika - Jak ktos mnie zapyta co jest kwintesencja p0lki to dla mnie ostatnia inb...
  • 59
  • 20
@ksjoc_zakony: jezdze sporo na rowerze ale ja nikomu na zlosc nie robie. Jak widze, ze sie korek za mna robi to zjezdzam na chodnik jak nikt nie idzie po nim albo na zatoczke autobusowa. Robie dokladnie tak zeby nikogo nie wqurwiac i zeby ulatwic komus zycie a nie utrudnic. A tutaj babsko robi specjalnie na zlosc, kopie w auto powodujac w nim szkody a nastepnie leci z placzem do mediow i
@kamil-tika: wybierz sobie jeden albo kilka argumentów poniżej, bo jeden wystarczy, aby stwierdzić, że to z chłopem, a nie z babą jest finalnie problem.

PO PIERWSZE
różne rzeczy możesz zarzucać p0lkom, ale co do uja wafla ma p0lka do tej sytuacji? Śmieję się z wyzywania facetów od mizoginów, ale ty chyba jesteś takim prawdziwym, książkowym mizoginem

PO DRUGIE
koleś z nagrania zachowuje się jak poyeb. Zajeżdża drogę (przepisowo/nieprzepisowo jadącej rowerzysce, jakby
wcześniej było dłuższe nagranie i to typ zaczął jej 2x zajeżdżać drogę, hamować bez powodu. Od tego się zaczęło.


@KwasneJablko:

Co ty #!$%@? za smuty typie? Jest nagranie gdzie widac jak koles zajeżdżał jej drogę i nawet się zatrzymywał jak jakiś niedorozwój.


@yolomcswagger: ah no tak - przeciez w kodeksie jest oczywiste

Art. 2137 - W przypadku zajezdzania drogi i hamowania bez powodu kierujacy rowerem lub hulajnoga ma prawo skopac
@yhbgrobdoivbvwamsv: no tak, możesz komuś zajeżdżać drogę x razy, a ten drugi ma przeprosić za istnienie xDD ta laska taka niekulturalna, powinna mu podziękować, że jej nie przejechał jak to zrobił inny poyeb co zamiast do choroszczy trafił na drogę

Fakt jest taki, że facet samemu jadąc autem i ważąc 2x tyle co ta laska atakuje ją jeszcze gazem, a są dzbany, co mówią, że on jest ofiarą.
No jest ofiarą,
@kamil-tika XD ale trzeba być poronionym, żeby mieć taką mentalność. Typ jedzie po pustej drodze przy świetnej widoczności. Widzi rowerzystę, którego może wyprzedzić bez jakiegokolwiek wysiłku czy ryzyka i co robi? Zajeżdża mu kilkakrotnie drogę, narażając jego zdrowie i życie, i zapewne drze mordę. Kto tu jest pieniaczem i szkodnikiem? Nigdzie w cywilizowanym świecie nikt by się tak nie zachował. Ale p0lak musi, bo się udusi. Mam nadzieję, że jak pojedziesz za
@kamil-tika: Wielki obrońco kodeksu ruchu drogowego, już widzę jak przestrzegasz ograniczenia prędkości do 50 w zabudowanym zawsze i wszędzie. Jadąc więcej przecież powodujesz zagrożenie na drodze i pewnie nie zwolnisz przed małymi dziećmi na pasach...
Nie znam kierowcy, który nie łamałby któregoś z przepisów ruchu drogowego, bo kodeks swoje, a praktyka drogowa swoje. Podobnie przepis o konieczności jazdy ścieżką dla wszystkich rowerów, czyli bez rozróżnienia, że jest trójkołowy rowerek dziecka i
no tak, możesz komuś zajeżdżać drogę x razy, a ten drugi ma przeprosić za istnienie xDD ta laska taka niekulturalna, powinna mu podziękować, że jej nie przejechał jak to zrobił inny poyeb co zamiast do choroszczy trafił na drogę


Fakt jest taki, że facet samemu jadąc autem i ważąc 2x tyle co ta laska atakuje ją jeszcze gazem, a są dzbany, co mówią, że on jest ofiarą.

No jest ofiarą, ale życiową.
nie bez powodu, za to, że jechała ulicą mając obok ścieżkę rowerową


@Mirko_z_Przypadku: czyli lokalne dresiki mogą cie zacząć prześladować, a jak dotkniesz ich przedmiotu, to nawet sprzedać #!$%@?, bo przeszedłeś po trawie, a to jest zakazane?

@yhbgrobdoivbvwamsv: typie, słyszałeś o czymś takim jak obrona? Na uj ja się pytam on ją atakował? Jak sam napisałeś, od tego są służby. Jak ktoś będzie Cie jako rowerzyste/pieszego atakował autem i jest