Wpis z mikrobloga

@Dekadentdekady: już zamówiony preorder na steam. Nastawiam się, że pierwsze pół roku dalej będzie to beta tylko, że płatna... A dopracowany produkt dostaniemy w przyszłym roku :)

Skoro PMDG i A2A jest na pokładzie to nie widzę już powrotu do XP11.
@Dekadentdekady: Latam głównie GA + TPropy więc pewnie kupię na premierę...ale tak jak @Marcosm87 napisał, spodziewam się(a w sumie jestem pewny po ostatnich filmach/leakach) brania udziału w płatnej becie a nie doszlifowanym produkcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No cóż "less tweaking - more flying" za każdym razem można włożyć między bajki i dobrze wiemy co nasz czeka :D
@Marcosm87: Maja świetnego 737-200 i 727. Jeden z niewielu airlinerów które nie tylko są study-sim ale żyją i zużywają się. V3 ich Boeingów to naprawdę świetne produkty. W dodatku kupując na Xplane Store dostajesz wystarczającą ilość punktów aby za darmo odebrać nawigację CIVA którą możesz zintegrować z samolotami od FJS - retro pełną gębą.

Zrezygnowałem z zamówienia na MS Store i wybrałem wersje Steam. Trochę się boje o aktualizacje, że będą
@newerty: gdyby majestic wydał coś na MSFS to mimo, że nie ciągneło mnie do dasha sam bym kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°) w planach na pewno będzie jakieś retro 737, Dash, 777, no i arbuzik
less tweaking - more flying" za każdym razem można włożyć między bajki i dobrze wiemy co nasz czeka :D


@Nuggerath: (°° co dwa trzy miesiące płatny DLC nas czeka ( ͡º ͜ʖ͡º) w opozycji do wcześniejszych symulatorów