Wpis z mikrobloga

Pierwszy panikowałem, teraz mi głupio.

Jeśli chodzi o zachorowania na terenie Polski nie widzę żadnej różnicy w stosunku do zwykłej grypy. Mnóstwo górników było chorych na COVID (większość pewnie ma pylicę płuc) i jakoś nie słychać żeby były masowe pogrzeby górników, oni nawet nie wiedzą, że są chorzy.

Zdziwiłem się jak dużo wypowiedzi Google odnajduje na różnych stronach, że ktoś stracił węch i smak podczas choroby/infekcji/grypy - wypowiedzi z lat poprzednich nie 2020, nie 2019 tylko lata wstecz. Dziwne, że żaden lekarz w TV nie wspomniał, że to jest typowy a nie NOWY objaw. Nie wiem czym się różni koronawirus od grypy w objawach.

Kolejna sprawa ciekaw jestem co z tym lotniskowcem USA gdzie zachorowało mnóstwo marynarzy - armia nie ujawni, ale ciekawe czy którykolwiek umarł? Pewnie żaden. Ilu było hospitalizowanych?

Skłaniam się ku teorii któregoś wykopka, że takich wirusów kocich, psich czy ze świnek morskich możemy mieć mnóstwo... Tylko nikt nie produkuje testów na ich wykrywanie.

#koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
@jarokowa:

Kolejna sprawa ciekaw jestem co z tym lotniskowcem USA gdzie zachorowało mnóstwo marynarzy - armia nie ujawni, ale ciekawe czy którykolwiek umarł? Pewnie żaden. Ilu było hospitalizowanych?

Nie wiem, ale mamy np. Grega Mortimera: klik

Of the 217 passengers and crew, 128 (59 per cent) tested positive, although fever and mild symptoms were present in only 16 of the COVID-19- positive patients (12.5 per cent), with another eight medically evacuated
  • Odpowiedz
Zdziwiłem się jak dużo wypowiedzi Google odnajduje na różnych stronach, że ktoś stracił węch i smak podczas choroby/infekcji/grypy - wypowiedzi z lat poprzednich nie 2020, nie 2019 tylko lata wstecz. Dziwne, że żaden lekarz w TV nie wspomniał, że to jest typowy a nie NOWY objaw. Nie wiem czym się różni koronawirus od grypy w objawach.


@jarokowa: znany jest trolling z delegalizacją DHMO czyli zwykłej wody. W petycji jaka do tego
  • Odpowiedz