Wpis z mikrobloga

Murki znacie kogoś kto miał koronę?
Nie, ten wpis nie ma na celu udowodnienia że wirus nie istnieje, pytam tak z czystej ciekawości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
#covid19

Czy kojarzysz kogoś kto miał/ma koronawirusa?

  • Tak, znam osobiście 32.2% (97)
  • Tak, ktoś dalszy (np kolega kolegi) 21.3% (64)
  • Nie znam nikogo kto miałby covid 46.5% (140)

Oddanych głosów: 301

  • 14
@OmgLolWtf mam rodzinę, która miała tego bezobjawowego wirusa i wyszła z niego bez problemu, a druga rodzina gornicza na śląsku od początku lipca siedzi na kwarantannie, nic jej nie jest i sanepid nie fatyguje się z robieniem powtórnych testów. Zresztą pozytyw te z niby wyszedł z wymazowki bez jakichkolwiek objawów.
@OmgLolWtf: kuzyn i jego żona mają pozytywny, po ich weselu na początku lipca między innymi mój dziadek lat 78 skończył z gorączką, przez tydzień leżał ale oczywiście nigdzie z tym nie był bo przecież nic mu nie było. Zakładam że też miał covid ale nie wiem bo nie robił testu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OmgLolWtf: znałbym bo mama kolegi członka rodziny niby miała, pracuje w szpitalu, wysłali tego członka rodziny także na kwarantannę. Ale zrobiła sobie potem sama badania i wyszło że przeciwciał nie ma :D czyli tak jak u nas zawsze, w szpitalu trzy dni albo wcale bo pieniążków z ciebie nie będzie, a każde przeziębienie to korona :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OmgLolWtf: u mnie na wsi kilka osób, które znam z widzenia. Jakiś czas temu rozmawiałam z pewną starszą panią, która niedawno pochowała zarażonego męża. Sama nie miała żadnych objawów, mając pozytywa.