Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odkąd zerwałem z moim #rozowypasek jakiś rok temu (byliśmy razem 4 lata) nie mam praktycznie żadnego kontaktu z płcią przeciwną. Próbowałem trochę #tinder ale nie kupuje tego - raz, że większość wiadomości z tamtymi laskami nie była wysokich lotów, dwa - sama idea mi nie pasuje - jak przeglądanie towaru w sklepie. W pracy praktycznie same niebieskiepaski. Ogólnie moje życie towarzyskie jest raczej dobre (oprócz wspomnianych relacji damsko-męskich) - mam bardzo fajnych znajomych, z którymi często się spotykamy; hobby czy praca - też wszystko w jak najlepszym porządku, natomiast na płaszczyźnie kontaktów z płcią przeciwną jest słabo - sytuacja z covid również tego nie ułatwia. Sam już nie wiem co z tym zrobić - już nawet nie chodzi o to, że chciałbym się z kimś wiązać ale już nawet nie pamiętam jak to jest mieć przyjaciółkę - dawniej miałem przyjaciółkę, taką prawdziwą, nie jakieś fwb czy inne skróty - przyjaźniliśmy się wiele lat, ale jakoś nasze drogi się rozeszły. Myślę, że moja była #borderline też dołożyła swoją cegiełkę do tego, że mam być może coś namieszane w głowie ale liczyłem, że jakoś szybko się z tego pozbieram. Na codzień staram się pozytywnie podchodzić do życia, ale raz na jakiś czas przychodzi taki dzień jak dziś, gdzie siadam w fotelu, otwieram piwo i nawet nie mam ochoty nigdzie wyjść, czy z nikim rozmawiać. Po prostu siedzę i czuje się źle. Da się coś z tym jeszcze zrobić?

#rozowepaski #niebieskiepaski #feels #rozkminy #zwiazki #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3016340010a81b084b4072
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 13
OP: @PolnaFeministka - zależy czy normiki czy przegrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja okupuję raczej południową część Krakowa, a na piwko czy kręgle lubię wyskoczyć na Kazimierz :)
@Aik - w sumie to masz rację, skoro się tyle lat przyjaźniliśmy to dlaczego by nie spróbować odnowić kontakt.
@SilnaSamica - jeżeli masz ochotę to odezwij się przez link na pw - zawsze można wyskoczyć na niezobowiązujące piwo :)