Wpis z mikrobloga

@ZeT_: A to policja wydała na niego wyrok śmierci? Jakieś dowody. Bo z tego co mi wiadomo to tylko chciano go zatrzymać a debile zaczeli atakować policje i utrudniać interwencje.
@Yurakamisa:

Popieracie marsz który był w obronie michasia więc jednak go popieracie.


My? Prosze cię o wskazanie konkretnych przypadków a nie twoje urojenia.

Poza tym, to zgrupowanie to była reakcja na ograniczenie wolności słowa obywateli tego kraju, poprzez penalizację zawieszania flag na pomnikach.
@Yurakamisa:

To czemu każde media nawet te lewackie twierdzą że to był marsz w obronie margot.


Był między innymi. Wielu ludzi uważa jej działania za uzasadnione. Między innymi ja. Ale wciąż, powinna ponieść konsekwencje złamania prawa.

To trochę jak sytuacja z osobą która przekroczyła granicę obrony koniecznej. Dokonała aktu moralnie uzasadnionego, ale wciąż prawnie nielegalnego.
@Yurakamisa: Faktycznie. Tak się rzucał jak leżał na tej ziemi, że ho ho ho. Dlatego musiał go dusić przez 8 minut pomimo tego, że leżał i nic nie robił xD. A z tego co kojarzę to nie miał broni więc nie wiem do czego tu nawiązujesz.
@Yurakamisa:

Koleś się rzucał


Fajnie że pomijasz fakt, że kiedy Margot sama wyszła do policji, aby ją aresztowała, to policja tego nie zrobiła. Dokonała tego dopiero wtedy kiedy zaczęła zawijać również osoby postronne.
On się tam przecież nie bronił z tego co było na filmie. Tylko zaatakował tego kolesia.


@Yurakamisa: Przedstawiam analogiczną sytuację, gdzie ktoś robi coś etycznie poprawnego, ale jest to akt nielegalny.