Wpis z mikrobloga

@Ofacet: A ten gościu co został pobity kogoś zgwałci Podajesz dość skrajne argumenty. Pro life to akurat beznadziejna organizacja i za te furgonetki policja powinna ich tłuc ale jednak jakiś przypadkowy gość nie może nikogo bić bez większego powodu.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa:

Podajesz dość skrajne argumenty


To nie argument tylko przykład... I jest skrajny żeby było mi łatwiej wyklaryfikować czym się różni akt nieetyczny od aktu etycznie usprawiedliwionego.

ale jednak jakiś przypadkowy gość nie może nikogo bić bez większego powodu.


Dlatego powinien ponieść prawne konsekwencje swojego czynu, pomimo tego że w mojej opinii jego czyny były moralnie usprawiedliwione.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Chyba już dziesiąty raz odpowiadam na identyczne przytyki. Doskonała większość wyraża solidarność wobec ofiar nadużyć władzy, jakie miały miejsce oraz nagonki, jaka ma miejsce na środowiska lgbt. Sprawa jest ewidentnie polityczna, władza rozgrywa sobie temat lgbt a lud zadowolony z igrzysk, bo policja pałuje pedałów. Jak widać po ogólnych nastrojach na wykopie, taktyka prymitywna do bólu, ale działa w 100%. Nawet nikt nie zauważył, że w Warszawie były protesty
  • Odpowiedz
@ajuto00: Tutaj fakt że o innych prostestach nic nie słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak LGBT też tam odpierdzielało zdrowo więc policja większosć osób biła jak miała do tego przesłanki.

A dziel i rządź to najlepsza taktyka.
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że bicie innej osoby nigdy nie jest etyczne


@L3gion: Prawie wszędzie we wcześniejszych wypowiedziach podkreślałem bicie przez przypadkową osobe.
Bo akurat popieram bicie osób prolife ale niech to robi uprawniony do tego organ. Bo oni też odpierdzielają ze swoimi samochodzikami.
  • Odpowiedz