Wpis z mikrobloga

Jakubiak. Definicja politycznego przegrywa.

Zebrał 140 tysięcy podpisów w tydzień, w okresie najcięższych koronawirusowych obostrzeń. Oczywistym było że to przekręt jak jasna cholera, ale równie oczywistym było że sterowana przez Zero prokuratura nic z tym fantem nie zrobi, bo wtedy Jakubiak był im po prostu potrzebny - istniała realna groźba wycofania się kandydatów na urząd prezydenta a to wiązałoby się z koniecznością rozpisania nowych wyborów, co mocno nie pasowało Prawym i Sprawiedliwym.

Jak się zresztą później okazało - tak, "domysły" okazały się trafne, podpisy były sfałszowane. Potwierdziła to nawet sama PKW, wskazując na "niejasności", kierując sprawę do prokuratury.

Jakubiak stał się "swojakiem", w tym okresie - sam też doskonale wczuł się w rolę "koncesjonowanej opozycji" dla Andrzeja Dudy, którego był tak wielkim krytykiem że aż nie mógł się powstrzymać od nieustannego chwalenia pana prezydenta.

No ale to było wtedy, teraz jest teraz. Jakubiak, pożyteczny idiota PiSu, do tej partii jednak nie należy - więc można się go pozbyć. Wykonał zadanie, może odejść.

29 lipca prokuratura oficjalnie zadecydowała o wszczęciu śledztwa. Miesiąc, niemal co do dnia, od chwili gdy nazwisko Mareczka znalazło się na kartach do głosowania w pierwszej turze wyborów prezydenckich.

Kolejny idol prawicy właśnie zmierza na śmietnik historii.

#neuropa #polityka #4konserwy #bekazprawakow
  • 13
@mnik1:
W ogóle nie jestem w stanie sobie wyobrazić osoby, która zagłosowałaby na Jakubiaka. Kto by chciał oddać głos na tego knura? XD

Jestem w stanie zrozumieć głos na Tanajno, Żółka, Witkowskiego. Ba, znam nawet 2 osoby, które na Żółtka głosowały. Jestem w stanie zrozumieć, że jakieś Grażyny poczuły się uwiedzione mową i stylem bycia Piotrowskiego oraz jego kijem w dupie i #!$%@? o katolickiej Europie.

Ale Jakubiak? Serio? Co skłoniło
@CzajnikZniszczenia: Nie wiem. Naprawdę. Tak jak piszesz, niemal u każdego polityka można znaleźć coś co sprawia, że są w stanie przekonać do siebie ludzi o określonych poglądach - różne formy może to "coś" przybierać, czasem to charyzma, czasem właśnie poglądy, czasem styl bycia, czasem popularność.

Jakubiak nie ma nic. Ani prezencji, ani popularności, ani poglądów, ani charyzmy. To jest taki wujek Stefan, którego kojarzysz wyłącznie z bycia wujkiem Stefanem - no,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mnik1: dlaczego ktoś w ogóle miałby głosować na Jakubiaka? Jeśli chodzi o tych kandydatow, ktorzy nie sprawują obecnie żadnej funkcji politycznej:

Tanajno - pare osob moglo zaglosowac za strajk przedsiębiorców

Witkowski - dobrze wypadł na debacie, paru lewakow zaglosowalo jako alternatywa dla biedronia

Żółtek - alternatywa dla wyborców bosaka

Piotrowicz - jacyś fanatycy radia maryja mogli zagłosować

Jakubiak był i jest ewidentnym słupem.
czytaj - żadnych zapewnień, tylko "może się zastanowimy i zobaczymy czy pomyślimy", a i to wszystko przekazane zostało przez wujka szwagra kuzyna ciotki kumpla psa dziadka, tak żeby nie dopuścić do stworzenia jakichkolwiek powiązań z pisowcami)


@mnik1: Ale to jest myślenie życzeniowe z twojego punktu widzenia, głupi Jakubiak nic nie dostał, i zupełny kretynizm z punktu widzenia PiS, jeżeli go oszukali, to czemu ktoś inny miałby z nimi iść na jakikolwiek
@Soojin21: Sto tysięcy lat temu leciał na tym swoim "januszowym patriotyzmie", przed 2015 to faktycznie ludziom imponowało - no ale potem się okazało że januszowy patriotyzm to jednak trochę obciach, a sam Mareczek to idiota...

...no i złote czasy skończyły się szybciej, niż się zaczęły.

Ukrycie zapisu na przykład w jakiejś tarczy antykryzysowej na pewno nie było trudne. I Jakubiak się może zawsze przydać przy kolejnych wyborach. Robienie z niego wroga
@Soojin21: Ja myślę, że 90% wyborców Jakubiaka ma takie same wąsy jak on i normalnie głosowaliby na Dudę ale uznali że Jakubiak to by to całą platformą, Żydami i lgbt zajął się szybciej i bez żadnej litości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mnik1: mam wuja, który głosował na Jakubiaka, normalnie jest PiSowcem, ale zagłosował na niego bo jest rzekomo bardziej narodowy i jest przedsiębiorcą