Wpis z mikrobloga

dlatego na głównej same #!$%@? po gejach, lewakach i lgbt xd


@xVolR: no ja tam widzę zmasowany shit storma na tagach konserw i konfederacji w stylu raportowania ruchów perystaltycznych jelit. Poza tym, wypok jedzie po chuliganach i bandyterce, tym razem lewackiej.

Co więcej, operacja StopNOX_ się udała, gratuluję wszystkim uczestnikom akcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no ja tam widzę zmasowany shit storma na tagach konserw i konfederacji


@qluch: gdzie ja cokolwiek napisałem o tagach? wspomniałem o głównej, gdzie znaleziska potrafią mieć kilka tysięcy wykopów, to co pisze neuropa na mikroblogu dostaje po 200 plusów max
gdzie ja cokolwiek napisałem o tagach? wspomniałem o głównej, gdzie znaleziska potrafią mieć kilka tysięcy wykopów, to co pisze neuropa na mikroblogu dostaje po 200 plusów max


@xVolR: no faktycznie wielka mi afera! Lewacki czy prawacki, chuligana miejsce jest w SZTUMIE Mireczku ¯\_(ツ)_/¯ nikt nie będzie pochwalał takiego zachowania tylko dlatego, że ktoś się identyfikuje z konkretną grupą ludzi i idei.

Więcej pożytku dla gejów i lezbijek byłoby jakby te środowiska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no ja tam widzę zmasowany shit storma na tagach konserw i konfederacji


@qluch: gdzie ja cokolwiek napisałem o tagach? wspomniałem o głównej, gdzie znaleziska potrafią mieć kilka tysięcy wykopów, to co pisze neuropa na mikroblogu dostaje po 200 plusów max

@xVolR: XDDD masz ból dupy o to co ludzie plasują? Widocznie ludziom nie podoba się to co lewackie szury robią.