Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa ma to mnie wąty że przy remoncie kuchni za mało biorę pod uwagę jej zdanie. Przed remontem zapytałem się jej ile dokłada się do kuchni, ona powiedziała że nic bo jak to podkreśliła to MOJE mieszkanie a jakby ona swoim koleżankom powiedziała że dokłada się do remontu nieswojego mieszkania to by ją wyśmiały. OK, robię remont sam, wybieram szafki, płytki, czasami pytam się jej o zdanie, wybrała zlewozmywak ale finalnie to ja decyduję co ma być, ona miała jakieś głupie pomysły typu szare meble gdy w całym mieszkaniu są białe, albo oklepana cegła na ścianie która byłaby wiecznie upierdzielona. Teraz jak już wszystko pokupowałem to opowiada innym, że ja to wszystko sam powybierałem a z jej zdaniem się nie liczę i jako przykład podaje faceta jej koleżanki który kupił mieszkanie, remontuje wszystko za swoje pieniądze, ona nawet grosza na remont nie daje a tylko wybiera co i jak ma urządzić bo jest kobietą i to kobieta powinna urządzić mieszkanie a facet powinien zapłacić i wykonać robociznę.

#zwiazki #remont #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f350fba0010a81b084b4b48
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 45
jako przykład podaje faceta jej koleżanki który kupił mieszkanie, remontuje wszystko za swoje pieniądze, ona nawet grosza na remont nie daje a tylko wybiera co i jak ma urządzić bo jest kobietą i to kobieta powinna urządzić mieszkanie a facet powinien zapłacić i wykonać robociznę.


@AnonimoweMirkoWyznania: polecam sie trzymac jak najdalej od ludzi co uwazaja ze ktos cos powinien z uwagi na plec, nawet jesli do pewnego etapu sie z tym
@AnonimoweMirkoWyznania: > ona nawet grosza na remont nie daje a tylko wybiera co i jak ma urządzić bo jest kobietą i to kobieta powinna urządzić mieszkanie a facet powinien zapłacić i wykonać robociznę.
No tak a facetowi uj w dupe. Ludzie co za buractwo. Typowa #p0lka. Faceta ma zrobic i za swój hajs a ona tylko wybierze i git. Nienawidzę takiego zachowania. Jak chcą tylko leżec i pachnieć to
jako przykład podaje faceta jej koleżanki który kupił mieszkanie, remontuje wszystko za swoje pieniądze, ona nawet grosza na remont nie daje a tylko wybiera co i jak ma urządzić bo jest kobietą i to kobieta powinna urządzić mieszkanie a facet powinien zapłacić i wykonać robociznę.


@AnonimoweMirkoWyznania: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD