Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #zwiazki Mam pytanie, głównie do kobiet. Jak mniej więcej wyglądają widełki jeśli chodzi o wiek faceta jaki was interesuje. Czy mając 31 lat mam jeszcze szanse znaleźć kobiete 20-25lat? Czy to już może być bardzo trudne? Jakie widełki maja kobiety w zależności od ich wieku?
  • 51
@kamol999: Taką 25-latkę to pewnie znajdziesz,ale z dziewczyną o rok starszą ode mnie (czyt 20latkę) może dosyć cięzko,bo to nie te priorytety w tym wieku co w wieku 30lat. Tak bym to widział. Dziewczyny mniej niż 25+ to będą pewnie w większości szukały sponsora który będzie naiwny i będzie im opłacał to co będą chciały i bedzie je woził i nie dostanie nic w zamian. Tak bym to widział
@kamol999: 20 latka? serio? musi być 11 lat młodsza?

a dziewczyna w twoim wieku, albo 27lvl to co? na szrot z nimi?

W zasadzie rozumiem... w przyrodzie musi być równowaga. Głupawe laski muszą mieć bruneta 180cm, a ich męski odpowiednik jak najmłodszą Jessice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powinno istnieć prawo zmuszające takie osoby do wybierania się spośród siebie, aby normalni ludzie mieli łatwiej na siebie trafić ¯\_(ツ)_/¯
@kamol999: znałem 23 łatkę, która miała za sobą kilkudziesięciu facetów i sypiała z paroma równocześnie, a kręciła pewnie z jakimś innymi. To do przebiegu.

Są 30 latki, które dalej są bardzo atrakcyjne, a jak są teraz to będą i później. Taka młodsza to nie wiadomo jak się będzie starzeć. Wyluzuj i umawiaj się z różnymi.
@1_na_10: No ja mam świadomość, ze te 20-25 łatki tez mogą mieć duży przebieg. No, ale to wówczas dopiero pomysl ilu facetow mogły mieć 30stki, mające 5-10 lat więcej.. Skoro 20latki maja przeslosc to co dopiero 30stki
@kamol999: jestem w przedziale, o którym piszesz i z reguły wolę rówieśników, albo młodszych, starszych to tak o 4 lata ode mnie maksymalnie... :) faceci w Twoim wieku często są już znudzeni życiem i wiecznie marudzą, a mnie to odstrasza. tylko raz mi się zdarzyło spotykać z takim po 30, ale to nie był polak akurat i może to też miało wpływ na jego podejście do życia (uprzedzając śmieszki, żaden erasmus,
@marry_moore: Nie wydaje mi się, żebym marudził. Mówisz, ze to norma u facetow? No spoko, czyli faktycznie dwudziestki wola rówieśników. Co zrobic.. 30stki za Chiny na poważnie nie wezmę. Pozostają fwb z 30stkami