Wpis z mikrobloga

@xandra Piękny był to serial. Chyba naprawdę najlepszy jaki w życiu oglądałem, bo nie kojarzę innego, który trzymałby tak wysoki poziom przez tak wiele sezonów.
No i ta ciągła ucieczka przed przeznaczeniem. 5 sezon miał być ostatni, potem 6, a jednak dotrwali aż do 7.
Zasługuje na to, żeby być popularniejszym, a niestety jest wrzucany do dość ogromnego wora "no jakieś superhero #!$%@?, meh".
@Bartoni: Z pewnością jeden z najlepszych jakie oglądałam. Zawsze najbardziej podobała mi się postać Skye, kariera od zera do bohatera, ba superbohatera. Ale w sumie przewinęło się tam przez ekran masa sympatycznych postaci, Lincoln, Hunter, Deek, Redcliff (świetna scena z finału sezonu), Enoch a nawet czarne charaktery jak Ward czy Aida. Będzie mi brakowało tego serialu. Ehhh...
Pobierz xandra - @Bartoni: Z pewnością jeden z najlepszych jakie oglądałam. Zawsze najbardzie...
źródło: comment_1597381065nhxpaq2n3P894W50K96gUv.jpg
Chyba naprawdę najlepszy jaki w życiu oglądałem, bo nie kojarzę innego, który trzymałby tak wysoki poziom przez tak wiele sezonów.


@Bartoni: chyba tylko I sezon był kiepski, II taki ot, przeciętny, ale od III cały czas poziom serialu szedł w górę