Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
brawo @artpop @FreakZz @anonimek123456 i cała "Tęczowa Załogo" z #neuropa są już pierwsze efekty zawieszania sześciokolorowej flagi na wszystkim co się da - nad jeziorem w #poznan jakieś sebki pobiły Bogu ducha winnego faceta, wyzywając go od części rowerowej...

chociaż może miał na koszulce jakieś kłamliwe hasła obrażające "Sebów Wyklętych" i trzeba zorganizować manifestacje podparcia dla ochrony bijących - bo przecież może to był performance i bunt przeciwko "Dzieciom Sorosa"

niestety zapewne wielu z Was zostanie pobitych czy zelżonych, ale jest to poświęcenie na które działacze nieideologii #lgbt są gotowi...

PS. oczywiście mam nadzieję że "rycerze ortalionu" zostaną złapani i odpowiednio potraktowani, zgodnie z literą prawa za napaść na obywatela
  • 39
@hiperchimera: Tak tak. Tęczowa zaraza winna bo „lepiej nie denerwować sebiksa”. Co dalej? Geje mają przepraszać, że żyją? Czy może pójdziesz po rozum do głowy i się zastanowisz, że coś jest nie tak z ludźmi, którzy biją innych bez powodu, i że to tylko i wyłącznie ich należy winić? No, chyba, że ty z tych, którzy twierdzą, że to np. wina kobiety, że zgwałcona, bo mogła ubrać dłuższą sukienkę.
@hiperchimera: A teraz powtarzaj wraz z innymi psychoprawakami: Polska to bezpieczny kraj i nie ma w niej żadnej homofobii.

Lata nagonki polityków (ostatnio nawet nasz kochany prezedencik dołączył do tej fali) zbierają swoje żniwa. No trzeba mieć coś z głową, żeby twierdzić, że flaga na jakimś pomniku doprowadziła do tego, że patusy nawalone wódą zaczepiają każdego, kto im nie podpasował.

W cywilizowanym kraju nikomu nie przeszkadza, że ktoś ma kolorowe włosy
@hiperchimera ale o to chodziło od początku. Tylko jakieś tam jezioro jest mało medialne. To w Warszawie powinna lać się krew lgbt żeby zdjęcia obiegly cały świat. Swoją drogą i tak wszyscy zobaczyli kadr z aresztowania tej agresywnej dziewczyny lgbt którą policjant sprowadził do ziemii, a za co to już nie ważne.
Jeśli zawieszenie tęczowego szalika na pomniku kogoś uruchamia do pobicia, to taki ktoś powinien być albo leczony psychiattycznie albo izolowany od społeczeństwa.


@noitakto: A gdzie ja cos takiego napisalem, ze szalik kogos uruchamia do pobicia? I zgadzam sie jesli ktos pobilby kogos za cos takiego. Ale faktem jest ze srodowiska LGBT prowokuja na kazdym kroku, po co? Nie wiem, choc się domyslam. Zamiast zyc w zgodzie i probowac praca u podstaw
Pobito osobę za bycie gejem więc zwalmy winę na lgbt że go pobito?


@Kantar: Przecież to jest podstawa prawicowej logiki - ofiara zawsze jest winna. Mąż #!$%@? bułę żonie? No bo przecież zupa była za słona. Seba #!$%@? bułę gejowi? No bo w końcu był gejem. Seba nastolaktę zgwałci? No bo przecież w kusej sukience chodziła, to sama się prosiła.

Toć ci ludzie od dekady żyją w przeświadczeniu, że policja na
@less_is_more: umiarkowany zwolennik segregacji rasowej w USA na wieść o tym, że Rosa Parks usiadła na miejscu dla białych i odmówiła przejścia do strefy dla kolorowych:

Ale faktem jest, że środowiska antyrasistowskie prowokują na każdym kroku, po co? Nie wiem, choć się domyślam. Zamiast żyć w zgodzie i próbować pracą u podstaw działać to robią z siebie pajaców. Sorry, do mnie to nie trafia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@noitakto: widzę że nie zrozumiałeś mojego przekazu - tylko lecisz chwytliwymi hasłami, licząc na plusy :) w żadnym przypadku nie pochwalam przemocy, jak zauważyłeś tak samo brzydzi mnie bicie ludzi przez "Sebków" jak i przez osoby pokroju "Margot"

@ghostface: oczywiście że będą, ale dzielić ludzi, bo nachalne wciskanie tęczy i mniejszości seksualnych do każdego aspektu życia zwiększa jedynie napięcia społeczne... przypominam że homoseksualistów od hetero różni jedynie preferencja seksualna nic
Czyli według ciebie zawieszenie szalika wywołało oburzenie, które doprowadziło sprawców do pomyślenia o pobiciu i w efekcie do pobicia.


@noitakto: Czyli według mnie wieszanie szalików gdyby nie powodowalo oburzenia nie mialoby miejsca. Twoje polaczenie tego z pobiciem to juz twoja wlasna projekcja.