Wpis z mikrobloga

Patrząc na to co odawala ostatnio UE jestem coraz częściej przekonany że polexit jest konieczny. A jeszcze w 2019 uważałem że UE to najlepsze co nas spotkało. Ale to co się zaczęło odwalać w 2020 to był kubeł zimnej wody. UE szczycąca się wolnością osobistą nie miała problemu z tym żeby jej obywatele byli dyskryminowani z powodu odmówienia przyjęcia produktu amerykańskiej korporacji. Teraz okazuje się że chcą wprowadzić CDBC, zlikwidować gotówkę, walczyć z klasą średnią oraz wprowadzać ciągle to nowe podatki oraz opląty. Idzie to w jednym kierunku - będzie klasa bogaczy złożona z urzędników oraz osób wysoko postawionych w korporacjach a cała reszta będzie klepać biedę. Dla nich będzie mięso oraz loty prywatnymi odrzutowcami - dla nas - jedzenie robaków oraz podróżowanie rowerem.

Patrząc na ostatni manifest komunistyczny za kilka lat każdy kto będzie chciał posiadać samochód i spożywać produkty zwierzęce będzie faszystą a odmówienie seksu gejowi będzie traktowane jak mowa nienawiści i karana więzieniem.

POLEXIT - jak najszybciej!

#koronawirus #ue #konfederacja #bekazlewactwa #gospodarka #inflacja #kryzys
  • 47
@Viado: cześć, ile masz lat? Bo ja mam 45, i pamiętam Polskę sprzed UE. Pamiętam, jakie #!$%@? mieliśmy perspektywy i prawa, a potem pojawiła się szansa wejścia do UE. Wiec jeśli nie pamiętasz czasów sprzed UE, kolejek, benzyny z ołowiem, śmieci wszędzie, korupcji, wysokiej przestępczości we współpracy ze służbami i.t.p. to po prostu zamilknij. Bo UE wymagała od Polaków aby cięgle wprowadzali zmiany na lepsze - zwalczali korupcję, dbali o środowisko,
cześć, ile masz lat? Bo ja mam 45, i pamiętam Polskę sprzed UE. Pamiętam, jakie #!$%@? mieliśmy perspektywy i prawa, a potem pojawiła się szansa wejścia do UE. Wiec jeśli nie pamiętasz czasów sprzed UE, kolejek, benzyny z ołowiem, śmieci wszędzie, korupcji, wysokiej przestępczości we współpracy ze służbami i.t.p. to po prostu zamilknij. Bo UE wymagała od Polaków aby cięgle wprowadzali zmiany na lepsze - zwalczali korupcję, dbali o środowisko, zlikwidowali zorganizowana