Wpis z mikrobloga

@XXXpussydestroyer69: no podobnie można powiedzieć o czołgach francuskich, niestety imo tutaj wygrała po prostu taktyka- Niemcy jako pierwsi użyli czołgów do przebicia, zmasowanego ataku a nie tylko do wsparcia piechoty. Nie wiem jak Polacy używali swoich czołgów bo było ich po prostu za mało ale Francuzi rozstawili je na granicy co parę kilometrów i przez to były bezużyteczne
  • Odpowiedz
Warto jeszcze dodać za prof. Wieczorkiewiczem, że ta wojnę przegraliśmy bo Niemcy nas wymanewrowali. Niestety ale piechota nie nie zdążyła się przenieść na dalsze linie obrony a już mieli Wermacht za plecami.
@XXXpussydestroyer69
@Deno
  • Odpowiedz
@Master_Boy: możesz wierzyć w co chcesz ale nie oczekuj ze ja uwierzę w twoje bajki. Poczytaj i wtedy wróc. Bo myśli się mózgiem a nie nazistowską propagandą. Polscy inżynierowie wzięli blaszaną puszkę zwaną vickers i zrobili bardzo dobry jak na tamte czasy czołg. Nie odpisuj jeżeli masz zamiar dalej obrażać zamiast pisać normalnie.
  • Odpowiedz
@XXXpussydestroyer69 Tak, z puszki zrobili taką samą puszkę z wieżą i działem. I co ja niby obrażam? Bolzgą inrzynierie? Już pisałem, co z tego, że miał okej użyteczność bojową jak niemcy miały Blitzkrieg? Nie ma się co podniecać husarzowymi czołgami.
  • Odpowiedz