Wpis z mikrobloga

#studbaza #informatyka
Mirki, jeśli decydować się na informatykę, to myślicie że lepiej na uniwersytecie czy politechnice? Myślałem o #uj (tu nie wiem czy zwykła czy analityczna) no i o #agh (ale tu obawiam, że się nie uda na zwykłą bo wychodzi mi chyba 928 pkt, więc tu tylko na te z różnymi przymiotnikami, m. in. stosowana, z ekonometrią, inż. i analiza danych, z systemami inteligentnymi) - sama informatyka to mógłbym na np. #pp #pl #polsl. Wiem, że większość roboty w tej branży to samemu, że same studia nie załatwią mi lukratywnej przyszłości w IT. Podsumowując, czy te różnice (uniwerek politechnika) są zauważalne jeśli chodzi o program nauczania, wykładowców, innych studentów, czy tu i tu można osiągnąć podobne cele. Pozdrawiam wszystkich!!!
  • 6
Dzięki za oznaczenie @Scino :)
@Chomikozebra: jestem studentem 'zwykłej' infy na WMII, z 82% z rozsz. powinieneś móc dostać się do nas (próg w zeszłym roku to 78%, wątpię, że tego roku wzrośnie). Co do studiów, w razie pytań jestem dostępny priv.

załóżmy, że po prostu zwykła - bo też czy jest sens iść na taką z dopiskiem nie wiedząc do końca co w IT najbardziej by mnie interesowało?


słusznie, u