Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:01, Poniedziałek, 17 sierpnia 2020. Imieniny: Żanny, Mirona, Jacka. Słońce wstało dziś o 05:27. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 46 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:14. Ciemna noc zapadnie o 21:47, ale gwiazd można wypatrywać od 20:54.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 31
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Dzień dobry! Wyspani? Bo ja bardzo. Nawet nie przeszkadzały mi imprezy mieszkańców nad nami oraz ich rozmowy i krzyki: że śledź ma łuski i co się będziesz kłócił jak ja wiem!
Nowy tydzień trzeba przepracować i w czwartek do domu. Jakoś zleci bo humor mam dobry i
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
dżem dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo

Niestety wczoraj ojczulek przypomniał mi, dlaczego słabo się z nim dogaduję: primo - jest typowym Januszem Polakiem katolikiem dewotą, secundo - nie potrafi się ograniczyć do 1 piwka wieczorem, zawsze to są trzy, a po alko jest jeszcze bardziej denerwujący. Nie mam zamiaru się z
@micke
@morgiel
@bolorollo
@Hansim33
@algus
@Dioddy
@keisezrG
@wynalazek_one
@omi-omi
@keisezrG
@mobutu2
@Jurgen_Van_Beethoven i reszta dzień dobry( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja wczoraj wieczorem miałem dochodzenie co mi tak #!$%@?, sądziłem że pies gdzieś zostawił swoje nieczystości, znaleźć się Nie dało smród był. Moja kobieta nic Nie czuła. Już dziś miałem po pracy gruntownie sprzątać i prac dywany¯_(ツ)_/¯ ale rano się wyjaśniło. Kobieta bierze swój plecak do pracy a to
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @mobutu2 @AllGoesWrong @omi-omi @keisezrG @TomTailor100 @Tanczacy_paralityk @unizony_czlonek @Hansim33 @shitty_support @slabehaslo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @keisezrG @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @TullamoreD @petla_sprzezenia

Dzień dobry :)
Humor mniej więcej wszystkim dopisuje (mi tez:).
Plan na piątek widzę, że jest więc start tygodnia całkiem zgrabny.
Mogło by chwilę popadać... Ale tak 2-4 godziny i potem słońce od nowa.

Z górki Kochani!